Прибирання у ванній кімнаті робимо правильно

Як відомо, ванна кімната – це одне з місць в будинку, де зосереджена найбільша кількість мікробів, а тому прибирання тут повинно бути найбільш якісним, а не обмежуватися лише миттям сантехніки і підтримки в блискучому стані кранів і змішувачів. Отже, як правильно робити прибирання у ванній кімнаті, давайте дізнаємося.

Для початку необхідно звільнити всі поверхні від приладдя та інших речей, які будуть заважати нам в здійсненні прибирання. Саму очистку необхідно проводити виключно в гумових рукавичках, тому що різні допоміжні засоби вкрай шкідливо впливають на шкіру рук.

Отже, наносимо на сантехніку, а також на стіни кімнати миючий засіб на 10 хвилин. Зробивши це залишаємо приміщення, щоб не вдихати шкідливі пари. Якщо де-небудь присутні сліди іржі, то їм необхідно приділити особливу увагу.
При виборі засобів для чищення в вигляді гелів або порошків, необхідно звернути увагу на те, щоб вони не тільки вбивали бактерії і мікроби, а також добре відчищали бруд і наліт, але і були безпечними.

Не забуваємо змінити рушники і випрати їх разом з шторкою, що закриває ванну, якщо така є, використовуючи антибактеріальний засіб для прання.

Вологою ганчіркою протираємо всі поверхні, на які до цього не наносили спеціальні засоби. Зазвичай це дзеркало, полички, плафони, пральна машина, якщо вона встановлена ​​у ванній кімнаті. Витираємо на сухо це все спеціальними серветками з тканини.

Через 10 хвилин приступаємо до приведення в порядок стін, ванни, раковини і унітазу. Чистимо унітаз йоржиком, витираємо стільчак, кришку і інші його площини. Змиваємо засіб для чищення водою, після чого витираємо сухою тканинною серветкою.

Не забуваємо також протерти всі флакончики з милом, кремами, мазями, шампунями, гелями і іншим. Розставляємо їх по місцях. Ті, у яких вийшов термін придатності, викидаємо. Не збираєте мотлох у ванній кімнаті, вона і так маленька.

Залишається лише помити підлогу і справа зроблена.


Не пропустіть