Потужний засіб, який за 40 днів буквально оновить все тіло!

Інжир є корисним і цілющим для нашого здоров’я. Він може буквально оновити все наше тіло, позитивно впливаючи на весь організм. Кращим за своїми корисними властивостями вважається інжир, плоди якого мають світло-жовтий колір. У процесі сушіння кількість білка в інжирі зростає до 3-6%, а цукру до 50-70%, в той час як свіжий інжир містить всього: 1% білків, 15-20% цукрів.

Природні цукри добре і легко засвоюються нашим організмом. Сушений інжир в багато разів здатний збільшити енергію, яка виробляється нашим організмом, покращує настрій, працездатність і розумову діяльність.

Сушений інжир містить величезну кількість клітковини і це дозволяє зберегти відчуття ситості надовго, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Сушений інжир багатий такими корисними речовинами як: калій, магній, залізо, кальцій і вітаміни групи В.

Високий вміст пектину в інжирі, робить його ефективним для загоєння сполучних тканин і особливо при травмах суглобів і кісток.

Також сушений інжир має властивість істотно збільшувати антиоксидантну активність плазми крові, а речовина рутин сприяє зміцненню стінок капілярів і сприяє більш активному засвоєнню вітаміну С.

Сушений інжир корисний при запорах і є відмінним проносним засобом. Щоденне вживання інжиру знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Ми пропонуємо вам старовинний рецепт, який застосовувався не одне тисячоліття для оздоровлення організму, для посилення фізичних і розумових здібностей і для лікування багатьох захворювань.

Потужний засіб, який за 40 днів буквально оновить все тіло!

Цей засіб допомагає поліпшенню травлення, сприяє втраті зайвої ваги і виведенню токсинів з організму. Він багатий кальцієм і калієм, який зміцнює серце і судини. Дуже добре підходить для поліпшення шкіри і кольору обличчя.

Сприяє зміцненню імунної системи і прискорення обмінних процесів.

Складові:

– 20 шт сушеного інжиру;
– оливкова олія.

Приготування:

Візьміть 20 штук сушеного інжиру, розріжте кожну навпіл і помістіть в банку. Потім додайте оливкову олію так, щоб інжир повністю покрився, і ще 0,5 – 1 см зверху.

Зберігати даний засіб потрібно в холодильнику протягом 40 днів.

Як приймати:

Вживайте 1 половинку інжиру і 1 чайну ложку олії, в якій настоювався інжир. Рекомендується з’їдати його за 5-10 хвилин до сніданку. Вживайте до тих пір, поки не закінчиться зміст всієї банки.

Цілющу дію цього засобу ви відчуєте відразу. Таке лікування можна повторювати 2-3 рази на рік.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я, перед застосуванням засобів народної медицини – проконсультуйтеся з лікарем.

Джерело Еconet

Не пропустіть