Поради імунолога: кращі противірусні добавки

Імунній системі іноді необхідні добавки, які допоможуть їй подолати віруси. У продажі є тисячі видів добавок, але не всі вони мають однаково гарну якість. Кращі добавки – це ті, які мають відмінну біодоступністю і не містять шкідливих для організму компонентів. Такі засоби дійсно здатні зміцнити імунітет.

Ми розповімо про важливі добавки, які здатні зміцнити імунну систему. Але перед покупкою того або іншого засобу слід проконсультуватися з лікарем, оскільки організм кожної людини індивідуальний.

Якісні противірусні добавки

1. Сульфат цинку (рідкий)

При дефіциті цинку будь-який вірус, що проник в організм, здатний викликати надмірну реакцію імунітету. Лейкоцити отримують сигнал, що потрібно «знищити ворога», це, безумовно, добре, якщо в організмі достатня кількість цинку, оскільки саме завдяки цьому мінералу віруси стають менш активними, що дозволяє імунній системі швидко їх знешкодити. При дефіциті цинку імунна відповідь буде більш сильною, симптоми будуть проявлятися інтенсивніше і хвороба затягнеться. Цинк відштовхує і послаблює патогенні мікроорганізми, а сульфат цинку – це добавка, яка допоможе імунній системі побороти хворобу.

2. Вітамін B12

Практично кожна сучасна людина відчуває нестачу цього вітаміну. Навіть якщо аналіз крові покаже, що його рівень в нормі, то не факт, що вітамін біодоступний і в повній мірі засвоюється. Правильною формою вітаміну вважається суміш аденозіл- і метилкобаламіну. Дефіцит саме цієї форми створює всі умови для погіршення здоров’я, причому неважливо, якою їжею переважно харчується людина (рослинною чи тваринною). Добавка B12 (безалкогольна) необхідна для запобігання розвитку багатьох захворювань, зокрема, вірусних. Також цей засіб зміцнює нервову систему і захищає тканини мозку.

3. Вітамін C

Це антиоксидант, що живить імунну систему. Багато вірусів дуже чутливі до цього вітаміну, крім того, він захищає клітини від окислення і здатний зруйнувати будь-який патоген. Також вітамін С запобігає розвитку запальних процесів в організмі, сприяє збільшенню кількості лейкоцитів в крові, зміцнює нейтрофіли. Приймати вітамін щодня особливо рекомендується при хронічних хворобах, оптимальними є форми – Ліпосомний вітамін і Естер-C.

4. Мелісса

Безалкогольний екстракт меліси допомагає боротися з різними видами вірусів. Якщо одним із симптомів захворювання є розлад шлунково-кишкового тракту, то засіб заспокоїть слизову оболонку кишечника і шлунка, а також приведе до ладу нервову систему і забезпечить належну підтримку наднирникам.

5. «Котячий кіготь»

Це найпотужніший противірусний засіб, що містить фітохімічні з’єднання. Даний засіб особливо корисно використовувати при носових і легеневих інфекціях, ангіні, вушному болю, мігрені, проблемах з сечовивідними шляхами, синдромі подразненого кишечника. Щоденне вживання «Котячого кігтя» (без алкоголю в складі) помітно поліпшить стан здоров’я.

6. L-лізин

Це засіб пригнічує активність і розмноження вірусів, які вже перебувають в організмі і перешкоджає зараженню новими вірусами. Якщо людину турбують хронічні симптоми, то варто задуматися про щоденне вживання цієї добавки. При бажанні запобігти сильному вірусу слід вживати трохи більше рекомендованої дози в 500 мг ( обов’язково слід проконсультуватися з лікарем).

7. Спіруліна.

Містить натуральний йод, діючий на патогенні клітини як антисептик. Засіб зупиняє розмноження вірусу і зміцнює імунітет. (Краще вибирати гавайську спіруліну, вирощену в зоні біозахисту, без пестицидів і гербіцидів.)

8. Гідрастіс (жовтокорень).

Дуже добре допомагає при боротьбі з грипом, застудою і вірусними інфекціями. Сприяє відновленню і зміцненню лімфоцитів, що відповідають за найбільш вразливі точки організму (легені, горло, ніс, вуха).

9. Лист коров’яку.

Потужний препарат, який відновлює пошкоджену імунну систему. Білі кров’яні тільця використовують компоненти даної рослини для захисту від патогенних мікроорганізмів, з якими часто стикаються.

Ми розповіли про найбільш ефективні противірусні засоби, які з них вибрати – вирішувати вам. Але пам’ятайте, що перед застосуванням того чи іншого препарату слід проконсультуватися з фахівцем.


Не пропустіть