Плоский живіт за 5 хвилин в день

Жінка прекрасна завжди, а з красивим плоским животиком тим більше. Як домогтися плоского і красивого живота, витративши при цьому мінімум часу? Є 7 ефективних вправ, на виконання яких йде всього 5 хвилин. Це мінімальний час для максимального результату! І виконувати ці вправи можна вдома.

Вправи рекомендується виконувати при відсутності протипоказань. При необхідності, проконсультуйтеся з лікарем.

Біг на місці з підняттям колін

Руки перед собою. Бігаючи на місці, коліном необхідно доторкнутися до долоньки. Вправа виконується протягом 1 хвилини.

Махи ногою

По черзі, необхідно круговим рухом «вгору – вправо» правою ногою зробити 15 махів і рухом «вгору – вліво» лівою ногою теж 15 махів. Руки на поясі або в сторони. Можна трохи переступати ногою. Тривалість вправи 1 хвилина.

Втягування живота

Руки на стегна. Коліна трохи зігнуті. На видиху втягуємо живіт, на рахунок 5 в початкове положення. Час виконання – 1 хвилина.

Планка

Вправу краще виконувати на спортивному килимку. Встаємо спочатку на коліна, спираючись на руки. Потім коліна витягуємо і стоїмо на витягнутих руках протягом 30 секунд.

Метелик

Лягаємо на килимок. З’єднуємо стопи разом, коліна в сторони. Поперек щільно притиснутий до підлоги. Повільно піднімаємося. 5 раз повторити протягом 30 – ти секунд.

Піднімаємо ноги

Положення ніг, як в попередній вправі «Метелик». Ноги не розжимаємо, піднімаємо таз і опускаємо. Тривалість 30 секунд.

Повороти колін

Лягаємо на килимок. Руки згинаємо за головою. Ноги зігнуті в колінах. Підтягуємо обидва коліна до грудей і повертаємо то вправо, то вліво. Корпус трохи піднятий. Тривалість – 30 секунд.

Ці не складні вправи, при регулярному застосуванні, зроблять красивим будь який жіночий животик.

Джерело


Не пропустіть