Ознаки, які вказують на те, що ви самотні, навіть якщо ви так не думаєте

Самотність являє небезпеку для психічного здоров’я.

В наші дні є ліки від більшості хвороб, але самотність дуже важко вилікувати. Часто вона підкрадається до нас без попередження. Перш ніж усвідомлюємо це, у нас більше немає близького друга, немає до кого звернутися… Ми починаємо відчувати себе неймовірно відрізаними від світу.

У певному сенсі це хвороба, яка оточує нас, мучить і змушує відчувати себе погано.

Її наслідки часто бувають і фізичними.

Як тільки ви припустили, що дійсно самотні, зверніться за допомогою!

Якщо не впевнені, чи самотні, давайте поглянемо на попереджувальні знаки.

Ви мало спите

Звичайно, є багато причин, чому не спиться. Стрес, занепокоєння, безсоння і так далі. Але в поєднанні з іншими ознаками, які ми розглянемо нижче, відсутність нормального сну може бути явною ознакою того, що ви самотні.

Погані думки можуть виникнути, і ці думки часто заважають заснути. Більш того, одиноким людям властиво пізно лягати спати, тому що ніхто не каже їм, що пора спати. Без кого-небудь, з ким потрібно розділити ліжко, можна не звертати увагу на час, і продовжувати спати.

Самотність важча в нічний час. Вона відчувається гостріше, тому що ми залишаємося наодинці з нашими думками на ніч. У той час як інші притискаються до близьких, обіймають чоловіка або друга.

Ви надаєте велике значення матеріальним речам

Коли наше життя порожнє, ми пробуємо заповнити порожнечу матеріальними речами.

Такий був висновок одного дослідження, яке виявило зв’язок між самотністю і матеріалізмом. Чим глибше ми самотні, тим більше грошей витрачаємо на матеріальні блага. Як ніби вони заповнять простір в нашому житті.

Ви багато дивитеся популярних програм або серіалів

Скільки фільмів або шоу ви подивилися в цьому році?

Якщо ви не згадаєте, це ознака того, що самотність поруч. І телешоу стає майже другом. Воно завжди з нами, коли ми захочемо, і ми швидко підсідаємо на серіали та передачі ні про що. Мало того, вони добре відволікають від думок про ізоляцію, але, водночас, маскують її від нас.

Ви приймаєте багато гарячих ванн

Це можна робити підсвідомо. Ніхто з одиноких свідомо не вирішує поєднати емоційний і фізичний стан в гарячій ванні. Теорія полягає в тому, що коли не отримуємо потрібної кількості соціального психологічного тепла від інших, ми несвідомо замінюємо його теплом від душу.

Це здасться дивним, але подумайте про своє власне життя.

Чи приймаєте ви довгі, гарячі ванни? Якщо так, це може бути ознакою того, що ви маєте потребу в емоційному теплі.

Ваші найближчі друзі самотні

Погляньте на друзів, з якими ви спілкувалися і розмовляли останнім часом. Чи вони задоволені своїм життям? Позитивні та товариські? Чи самотні? Вони сказали вам, що відчувають себе пригніченими та нещасними?

Коли ми відчуваємо себе самотніми, природно тягнемося до тих, хто самотній. А коли багато у нас позитиву, то і навколишні оптимісти.

Більшість друзів онлайн

Навіть якщо ваші близькі друзі не самотні, але вони Онлайн, це серйозна ознака того, що ви самотні. Приємно мати друзів, до яких ми можемо звернутися незалежно від того, онлайн або оффлайн. Проте, якщо більшість близьких онлайн, це говорить про те, що ви ізолювали себе від реального світу.

Роздуваєте з мухи слона

Ви сильно перебільшували останнім часом?

Можливо, турбуєтеся, що крихітна гулька стане раком, або друг не відповів протягом 2 годин, значить, все скінчено?

Коли зациклюємося на подібних речах, це означає, що в нашому житті більше нічого не відбувається. Ми залишаємося наодинці зі своїми думками, і саме в цей момент починаємо роздмухувати ситуацію.

Надбавка у вазі

Звичайно, вага, більше ніж хотілося б, не означає самотність. Але збільшення, в поєднанні з деякими перерахованими вище пунктами, вказує на це. Причина полягає в тому, що ізоляція знижує мотивацію піклуватися про себе. Водночас, їжа — це комфорт і спокій. З’їдаючи улюблений пиріжок, і запиваючи його кавою, ми отримуємо задоволення і заспокоєння.

Часті застуди та хвороби

Якщо помітили, що вам стає все гірше, здоров’я дає збої? Можливо, ваша нервова система відчуває наслідки самотності. Вона робить нас напруженими. Стрес порушує роботу організму: збивається гормональний фон, імунітет послаблюється і ми хворіємо.

Знаючи ознаки самотності, можна допомогти не тільки собі, але й своїм друзям, незалежно офлайн або онлайн!

Джерело ukr.media

Не пропустіть