Оля Полякова розповіла, коли планує видати дочку заміж: “Я не розумію, навіщо це потрібно!”

В рамках онлайн-шоу української співачки Олі Полякової “Правда або дія” дівчина цікавилась подробицями особистого життя Олексія Потапенка та його красуні дружини Насті Каменських.

Однак, під час розмови співачка також трохи розговорилася. Так, виявилося, що Оля має досить довірчі стосунки зі своєю 15-річною дочкою Машею. Ба більше, співачка, наприклад, провела словесний інструктаж доньці щодо правильних технік поцілунку, у зв’язку з тим, що Маша нещодавно почала зустрічатися з хлопцем.

“Так, у неї є хлопець, і вони вже “лупляться в десна”. А що, я повинна їй говорити не роби цього? Вона все одно зробить!”, – заявила Оля.

Щодо одруження, то співачка готова видати дочку заміж лише після 30, оскільки, на її думку, ранній шлюб є справжнім безглуздям. Виявилося, що Оля обурена нинішніми цінностями молодого покоління та зауважила, що лише після 30-35 років людина насправді зможе зрозуміти чого бажає від власного життя.

“Я заміж вийшла рано. Зараз я б так не виходила заміж. Якщо чесно, я б взагалі зараз заміж не виходила! Я не розумію, навіщо це потрібно!”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)


Не пропустіть