Олена Вінницька розповіла про важкий період і лікування в психіатричній лікарні

Українська співачка і автор пісень Олена Вінницька розповіла про важкий період у своєму житті і чому після 20 років успішної кар’єри в шоу-бізнесі вирішила взяти тайм-аут, пише Вона.

Таке зізнання артистка зробила в ексклюзивному інтерв’ю журналу “Отдохни!”. Вона вперше розповіла про “професійне вигорання”. Зірка розповіла, чому, побудувавши успішну кар’єру, їй довелося відмовитися від багатьох чинників і стати “звичайною” жінкою.

Вінницька розповіла, що крім виступів на великій сцені вона писала тексти до своїх нових хітів і прийшов момент, коли просто втомилася і вигоріла. За її словами, це сталося близько п’яти років тому, сили її практично покинули.

За словами Олени Вінницької, в житті кожної людини настає період втоми і вигорання. У цей час потрібно від чогось відмовитися, інакше можна втратити набагато більше. Вона знайшла в собі сили зупинитися, а з рештою їй допомогли впоратися професіонали.

Артистка розповіла, що за ці роки навчилася перебувати на самоті і стала самодостатньою людиною.

Виконавиця також розповіла, що довгий час, після того, як гастролей і концертів стало менше, їй було складно прийняти нову себе, перебудуватися на побут, стати “звичайною сімейною жінкою”. Але все ж вона зуміла і цей час навчив її багато чому.

Джерело Hyser

Не пропустіть