Олена Кравець вперше розповіла про два викидні

Зірка студії “Квартал 95” Олена Кравець приголомшила дуже особистим зізнанням.

Протягом багатьох років акторка мовчала про те, що після народження первістка Маші намагалася двічі завагітніти, однак обидві вагітності зривалися. Про це Олена розповіла у програмі “Життя відомих людей”.

За словами Кравець, їй не вдавалося зберегти вагітність через шалений темп роботи.

“Так, були перегони і на цій швидкості дітей не виношують. Тому у мене два рази завмерла вагітність. При тому на одному і тому ж терміні – на 8 тижнях. Колись про це було важко говорити. Зараз, як мій чоловік сказав: “Ну дивись, вони ж повернулися до тебе, ці двоє”, – прокоментувала артистка.

Лікарі були безсилі. Тоді казали, що справа не у фізіології, Олена була абсолютно здоровою.

“Так, все було в голові. Якщо у когось раптом зараз відбувається така ситуація, я як мама, як жінка – раджу звернути увагу на стан душі і не боятися звернутися за допомогою до психології, до професіоналів у цій сфері”, – порадила Олена.

Кравець не приховує, що декілька років ходила до психоаналітика. Тоді поруч з Оленою були чоловік і дочка, які також дуже її підтримували. Тепер Олена щаслива мама трьох дітей, у липні 2016 року акторка народила двійняток. Родина дуже зраділа таким очікуваним смужкам на тесті, однак була шокована, коли дізналася, що буде одразу двоє.

“Я подумала, що лікар дивиться не мою картинку, що хтось був до мене з двійнею. Не приймала цього моя свідомість дуже довго. Не могла у це повірити. У це важко повірити, що у мене під серцем ще двоє”, – зізналася акторка.

Молодші діти акторки – Катя і Ваня – різні і водночас дуже схожі. Доповнюють одне одного, каже Олена, яка не може ними натішитися, адже з жахом згадує, що на сьомому місяці вагітності могла втратити їх. У акторки сталися передчасні пологи.

“Якось так повівся мій організм. Треба було швидко. Сталася у мене прееклампсія, це такий не дуже хороший стан. Він зазвичай властивий жінкам, які виношують двійню. Ну це Боже провидіння, не інакше. Те, що я була в цей момент в пологовому будинку і все сталося дуже швидко. Я навіть не хочу говорити, що було б якби. Ну мене просто не відпустили додому, а через декілька годин все сталося. Це диво”, – розповіла Кравець.

Вона розуміє, якою ціною їй далися її діти, тому нікуди не поспішає, насолоджується материнством і натхненно працює.

Джерело ТСН

Не пропустіть