Новорічні іграшки своїми руками
Новорічні іграшки своїми руками

Новий рік – це найяскравіший свято в році. Новорічна ялинка, прикрашена різнокольоровими іграшками – це головна героїня свята. Я пам’ятаю, як у школі ми робили новорічні іграшки своїми руками, а потім з нетерпінням чекали, сподобатися чи мамі наше мистецтво. Ліхтарики з паперу і фігурки з пластиліну вішалися на ялинку, а я з гордістю розповідала, що зробила їх сама. Сьогодні я хочу показати вам іграшки, які можна зробити своїми руками і прикрасити свою новорічну ялинку.

1. Новорічні іграшки з солоного тіста.

Щоб приготувати тісто, візьміть сіль і борошно в рівних кількостях і додавайте потроху води, щоб вийшло еластичне тісто.

З тіста ліпіть зірочки або будь-які інші фігури. У кожній фігурці проробіть дірочку для мотузочки і покладіть її в морозилку. Іграшка заморозилась, залишається тільки розфарбувати вийшла фігурку.

2. Новорічна іграшка «М’яка зірочка»

З тканини будь-якого кольору вирізуйте зірочки різного розміру. Потім можна прикрасити стразами, паєтками або бісером вийшла зірку. Зшийте дві половинки між собою і заповніть зірку ватою. Ось такі гарні зірочки повинні вийти.

3. Ялинка із зірок.

Шиємо м’які зірки різного розміру і зшиваємо їх між собою у вигляді ялинки. Прикрашаємо стразами і бантиками. Її можна подарувати, а можна і поставити вдома.

4. Новорічні іграшки своїми руками

Шматочок будь-якої тканини і гудзики можуть перетворитися з новорічну іграшку.

Дорогі читачі, не обов’язково бути дизайнером, щоб створити гарні іграшки. Зовсім трохи вашої фантазії і шматочки тканини перетворять ваш новий рік в чудесне свято.

Головне той позитивний заряд емоцій, який подарують вам створення новорічних іграшок.

А ви робили колись іграшки на ялинку своїми руками? Поділіться з нами своїми порадами.

До речі звичайними гральними картами можна прикрасити новорічну ялинку

П.С. Хочете зайнятися спортом? Вивчайте Цитати про щастя

Новорічне меню 2010

Що подарувати батькам?

Підготовка до нового року

Як економити гроші?

1644

MAXCACHE: 0.47MB/0.00062 sec