Ворожіння на телефоні
Задумати питання, подумки зосередитися на ньому. Дивлячись на телефон, вголос задати його. Якщо перший дзвінок буде від чоловіка – відповідь позитивна. Від жінки – негативний.

Ворожіння на цибулинах
На цибулинах пишуть імена можливих претендентів на руку і серце. Ставлять їх у воду. Яка цибулина проросте раніше – від імені того і чекайте пропозиції про заміжжя.

Ворожіння на рисових зернах
Над банкою з рисом тримають долонею вниз ліву руку і, зосередившись, задають вголос питання. Потім беруть з неї жменьку рису і висипають на розстелену серветку. Парне число зерен – позитивну відповідь. Непарне – негативний.

Ворожіння на ліфті
Вийти з квартири на середній поверх. (Нижній і верхній поверхи виключити) Згадати бажання. Почекати, поки хтось викличе ліфт. Якщо ліфт поїде вгору – бажання виповнитися, вниз – ні.

Ворожіння за книгою
Гадающий навмання розкриває яку-небудь книгу і дивиться, про що йде мова на цій сторінці. Що там написано, того й слід очікувати.

Ворожіння по свяшенной книзі
Беруть якусь книгу, переважно духовного змісту, і, не розкриваючи її, задають собі номер сторінки і рядок зверху чи знизу, навмання. Потім відкривають цю сторінку і читають. Те, що вичитується з певної невідомої сторінки і строчки, служить відповіддю на задуманий питання. Якщо відповідь буде не прямий, то його розтлумачують по-своєму.

Ворожіння на прутах
Кожен бере по прутика і встромляє його в землю біля будинку. Чиї прутики залишаться стояти до ранку, тим в наступаючому році забезпечені успіх і благополуччя, а чиї впадуть – повинні остерігатися.

Ворожіння по Рафлям
«Рафлі» – це розграфлений аркуш паперу, де в кожній клітці написано або намальовано подія, що цікавить ворожбитів. На рафлі, тобто на ворожильні лист, кидали горошину або пшеничне зерно (можна будь-яку фішку). За тій клітці, де зупиниться фішка, і визначають майбутнє.

Оклічка перехожих або проїжджих
Це ворожіння полягає в тому, що під час вечора чи ночі виходять з дому і, стоячи біля нього, дівчата запитують у чоловіків «Як ваше ім'я?» З тією метою і впевненістю, що майбутній наречений буде мати те ж саме ім'я і ту ж красу , яку має бачений і опитаний.

Подблюдние передбачення
Молоді люди обох статей збираються, беруть кільця, персні, запонки, сережки та інші дрібні речі і кладуть їх під блюдо разом зі шматочками хліба, понад усе накривають чистим рушником або серветкою. Після того беруть участь у ворожінні співають пісні. По закінченні кожної, запустивши руку і відвернувшись від страви, з-під нього виймають небудь один предмет, що попався першим в руки. Кільця котять по підлозі, спостерігаючи, в який бік воно покотиться: якщо до дверей, то для дівчини – близькість шлюбу, для чоловіків – від'їзд. Якщо гадающий витягнув предмет, йому належить, то його чекає щастя в новому році. Чужий – ведучий гру дає якесь тлумачення. Шматочок хліба – до добра, ситості.

Ворожіння на колі з буквами
Розкреслюють коло на 99 секторів (3 рази повторюється російський алфавіт – 33 літери), а потім розкидають зерно поверх літер, і по тим, на які впали зерна, дізнаються ім'я судженого або судженої.

Ворожіння на погоду
Цибулину розрізали на 12 часточок (12 місяців), від січня до грудня. Часточки посипали сіллю і залишали на ніч. Вранці дивилися, на який часточці сіль намокла, а де залишилася сухою. Цим місяцях і належало бути сирими або сухими.

Ворожіння черевиком
Дівчата знімають з лівої ноги черевик і кидають його за ворота, спостерігаючи при цьому, куди черевик ляже носком. В ту сторону буде віддана заміж кидав. Коли ж він дивиться в ворота, з яких викинуть, то дівчині в цьому році жити вдома і не виходити заміж.

Ворожіння на кільці, хлібі й гачку
Поклавши на підлогу кільце, гачок і шматок хліба, покривають ці три предмети хусткою, з-під якого потім і виймають, кому яка річ дістанеться. Якщо вийме кільце, то жених буде красунчик, якщо хліб – багатій, а гачок – бідняк.

Кільце у воді
Треба взяти звичайний стакан з гладким дном, без всяких малюнків, налити в нього три чверті води і обережно опустити на середину дна обручку, попередньо вичищене. Потім порівняно тривалий час треба дивитися через воду всередину опущеного кільця. Ті, хто має багату фантазію, запевняють, що так можна побачити обличчя майбутнього нареченого.

Лиття воску
Щоб виконати це гадання, беруть свічку і, зламавши її на дрібні шматочки, кладуть у металеву ложку, нагрівають ложку на вогні до тих пір, поки шматочки воску не перетворяться на розплавлену рідину. І потім одним духом виливають її вміст а приготований таз з водою. Вийде якась фігура. По ній і ворожать, причому велику роль відіграє фантазія. Одні вбачають у застиглій воскової фігури автомобіль, інші – особа парубка або дівчини і т. д.

Ворожіння з човником
Для цього гадання беруть миску з водою, наповнений не до країв. По краях цього тазу вішають паперові смужки з іменами ворожбитів або пишуть на них можливі події: весілля, хвороба, пристрасна любов, виграш, смерть і т. д. Потім беруть шкаралупу горіха і встановлюють у ній недогарок ялинкової свічки. Човник пускають на середину таза і підпалюють свічку. В залежності від того, до якого краю вона підпливає і який папірець підпалить, судять про майбутнє.

Ворожіння по тінях
Для цього береться аркуш паперу, найкраще газета. Його треба зім'яти руками так, щоб він перетворився на безформну масу, грудку, уникаючи форми кулі. Коли папір готова, її кладуть на дно перекинутої тарілки і підпалюють. Згорілу папір, не ворушачи і не руйнуючи форми попелу, підносять до освітленій стіні, обережно повертаючи тарілку, поки не вималюється на стіні якась тінь. За її контурах судять про майбутнє.

Виконання бажання
Треба заготовити маленький папірець і олівець до того часу, коли в Новий рік почнуть бити годинник. Після першого удару необхідно встигнути написати своє бажання, спалити папірець, розмішати попіл в келиху з шампанським і випити перш, ніж годинник закінчать бити 12 разів. Не зовсім приємно, але, кажуть, гарантія, що бажання здійсниться в році, що наступив. Ворожіння на виконання бажань.

У Новорічну ніч напишіть на невеликих листочках 15 бажань. Перед тим, як будете лягати спати, скрутіть кожен папірець і покладіть під подушку. Вранці, не дивлячись, витягніть з-під подушки будь-які три папірці. Ті бажання, які ви витягли, повинні неодмінно збутися в цьому році.

Ворожіння на бусах
Приготуйте кілька бус різного кольору: червоні, білі та зелені. Візьміть всі намиста в одну руку і киньте через голову. Якщо ближче до вас будуть лежати червоне намисто, це означає, що цей рік ви проживете багато і щасливо, якщо білі, то готуйтеся до весілля, якщо ближче до вас виявляться зелені намиста, то в цьому році ви будете нудьгувати і випробувати почуття самотності.

Чи будуть у вас у новому році водитися гроші
Після новогоднегоо застілля, коли почнеться саме веселе і цікаве: жарти, сюрпризи – поворожіть всією компанією. Ви обов'язково дізнаєтеся, яким в фінанасовом плані буде для вас цей рік.

Заготовте 40 листочків однакової величини, розділіть їх на дві частини. На одній частині напишіть грошові купюри (10 рублів, 100 рублів і т. д.). Інші листки залиште чистими. Поверніть всі листки в однакові трубочки, покладіть в мішечок, гарненько перемішайте і покладіть перед собою. Зосередьтеся і подумки побажайте собі в Ново році достатку, щоб вас міновалм труднощі і борги.

Не дивлячись, дістаньте лівою рукою, якомога більше паперових трубочок. Розгорніть їх, якщо ви дістали більше листків з цифрами, то для вас це рік буде грошовим.

 

MAXCACHE: 0.84MB/0.00103 sec