8 способів зробити ноги стрункішими

На жаль, ми не можемо прибрати жир локально, тому худнуть відразу всі зони нашого тіла. Звичайно , в першу чергу ми зауважимо, що скинули зайве в грудях , талії , а потім – в стегнах. Однак є кілька корисних порад , як зробити стрункішими ніжки!

1. Стежте за сіллю
Надлишок солі породжує необхідність в додатковому обсязі води, яка не виходить з організму, а відкладається. Якщо їсти менше солоної їжі, досить швидко помітите різницю в самопочутті і тому, як на вас сидить одяг. Більшості людей досить всього 2,3 г солі в день, але ми вживаємо більше – багато в чому за рахунок консервованих овочів і готових соусів.

2. Додайте електролітів
Ні, не треба підключатися до розетки! Кальцій, магній, фосфор містяться в корисних продуктах, а також в спортивних напоях. Електроліти допомагають в тому числі переробляти сіль і виводити зайву воду.

3. Зменшіть кількість вуглеводів
Коли тіло перетворює вуглеводи в глікоген, він відкладається разом з водою (і тут вона!). Саме тому люди, що почали низьковуглеводну дієту, помічають втрату ваги в перші кілька тижнів: виходить зайва вода.

4. Почніть ранок з кави
Вона стимулює метаболізм і допомагає більш активно тренуватися. Правда, переборщувати з ним теж не варто: двох чашок в день достатньо.

5. Пийте воду
Це може суперечити попереднім пунктам, але насправді, якщо її не вистачає, організм буде активно її запасати. Вода вимиває зайву сіль і непотрібні речовини і зменшує апетит. А при нестачі води голод, навпаки, посилюється.

6. Займайтеся спортом
Аеробні вправи – ще один спосіб прибрати зайву рідину і сіль. Будь-який спорт, що підвищує серцебиття, допомагає витрачати калорії і спалювати жир. Також корисно робити вправи для ніг.

7. Ведіть харчовий щоденник
Записувати те, що їсте, корисно, якщо хочете схуднути. Крім того, так зручніше планувати прийоми їжі.

8. Їжте клітковину і білок
Добре б з кожним прийомом їжі. Білок, крім іншого, допомагає нарощувати м’язову масу. В середньому жінці потрібно 25-35 грамів клітковини і 75-100 грамів білка в день.

Джерело


Не пропустіть