Невдала ринопластика. Коли слід хвилюватися?

На жаль, серед усіх фахівців зустрічаються недосвідчені, некваліфіковані …

Коли все-таки стає зрозуміло, що щось пішло не за планом? На що слід звернути увагу після процедури?

Говорити про невдалу ринопластику можна не раніше, ніж через півроку після операції. Так як до цього часу зберігаються набряки, а також можуть утворюватися припухлості і почервоніння протягом декількох місяців. Часто пацієнти лякаються червоної смужки на переніссі або будь-яких плям, але в більшості випадків ці симптоми – частина звичайного процесу загоєння, і вони зникнуть самостійно.

Під словом «невдала» ринопластика потрібно розуміти не тільки естетичний вигляд після операції, але і фізичні проблеми із здоров’ям.

Головним симптомом, який сигналізує про серйозну проблему, є свистячий звук при вдиху і видиху носом, а також постійна закладеність і ускладнене дихання. Все це перфорація перегородки носа: небезпечна патологія, яка може призвести до незворотних наслідків, якщо її вчасно не усунути.

Приблизно через півроку набряклість повинна зійти нанівець. Якщо ж у вас все ще спостерігаються почервоніння, сильні набряки, а може навіть з’являвся гній, потрібно терміново звернутися до лікаря.

Ще одним серйозним симптомом невдалої ринопластики є втрата нюху. Зазвичай через 2-3 тижні після операції він відновлюється. Якщо ви розумієте, що перестаєте відчувати запах, або не відчуваєте його взагалі, вам також слід звернутися до вашого хірурга.

Повний результат ринопластики ми зможемо спостерігати через рік після операції. Тут вже можна судити про естетичні проблеми: надто тонке перенісся, нерівна спинка, порушення пропорцій або симетрії носа, а також інші помітні дефекти.

Ускладнене дихання через рік після операції також сигналізує про патології після хірургічного втручання. Ринопластика – це та операція, в якій довіряти потрібно тільки досвідченому лікарю. Адже за недбалість фахівця ви можете заплатити своїм здоров’ям.

Джерело kiz.ru

Не пропустіть