Наречена Віктора Павліка розповіла про пластичні операції

Наречена відомого українського виконавця Віктора Павліка розповіла, як вони проводять свій час на карантині і також обмовилася про можливу розлуку.

Як повідомлялося, що 25-річна Катерина Репяхова і Віктор Павлік збираються зіграти своє весілля вже цього літа. Але найімовірніше, що планам пари не судилося здійснитися. Але все одно вони не сумують і продовжують будувати своє спільне майбутнє. При цьому сама дівчина не раз акцентувала свою увагу на тому, що її анітрохи не бентежить різниця у віці зі своїм обранцем. Навпаки, вона вважає його вірним учителем і наставником.

Правда, кохана співака з опалу відповіла одній з передплатниць на критику, заявивши, що якщо коханий наречений її кине, то вона знайде когось кращого. А поки пара проводить час на карантині і спілкується з шанувальниками через соцмережі. Дівчина вирішила скористатися вільним часом і відповісти на питання фоловерів.

Дівчина, відповідаючи на запитання передплатників, розповіла, чим вона займається весь цей час. Як виявилося, що їй не доводиться нудьгувати.

“Позавчора готувала весь день. Вчора їздили трохи по місту. В магазин, а ввечері – прямі ефіри. Сьогодні лежу в ліжку, дивлюся ТБ”, – поділилася дівчина своїм розпорядком.

Також Катерина розповіла, чи збирається вона робити собі ринопластику. Вона зізналася, що її повністю влаштовує її ніс і вона не хоче бути схожою на всіх інших. Але при цьому вона не виключає, що коли з її обличчям почнуться вікові зміни, то вона готова до кругової підтяжки обличчя.


Не пропустіть