Найкрасивіша дівчина Росії
Найкрасивіша дівчина Росії

Найкрасивішою дівчиною Росії за підсумками конкурсу «Краса Росії» 1 грудня 2011 була визнана 23-річна москвичка, аспірантка, Наталія Переверзєва. Ця гарна білява дівчина по праву отримала таке звання. Крім того, вона є переможницею конкурсу "Міс Москва 2010"

Найкрасивіша, і не тільки

Наталя не тільки красива, але і до того ж ще й розумна. Вона є аспіранткою фінансового університету при уряді Російської Федерації. У той же час вона працює в Міністерстві фінансів. До того, як отримати це звання і здобути нову перемогу, Наталя вже перемагала в конкурсі «Міс Москва" і знімалася для обкладинок глянцевих журналів.

Її параметри: 89-60-89, при зрості 170 см. Після нової перемоги дівчина зможе відкрити для себе дуже великі можливості, але головна мета в її житті, це сім’я і виховання дітей. Тепер Наталя захищатиме честь Росії на новому конкурсі – «Міс Земля» за звання найкрасивішої дівчини планети.

У Наталії прекрасний характер і добре серце. Крім усього іншого, найкрасивіша дівчина Москви й Росії займається гуманітарною діяльністю та благодійністю. Перемога дісталася Наталі нелегко, тому що в конкурсі брали участь 48 красунь, три з яких з Петербурга і Ленінградської області. Всі дівчата гарні, але звичайно ж, найкращою стала саме Наталя. В майбутньому тепер у Наталі буде все відмінно. Їй світить прекрасна кар’єра і багато заслужених перемог попереду. Можливо, Наталя переможе і в конкурсі «Міс Земля». Будемо за неї вболівати і побажаємо їй удачі.

11198

MAXCACHE: 0.83MB/0.00183 sec