Мистецтво поцілунку: як закрутити йому голову

Здавалося б, що складного у поцілунках. Однак ніхто не народжується з цим навиком, його необхідно придбати, і ми вирішили поділитися з вами порадами, як звести з розуму чоловіка власними губами.

 Робіть це гаряче

Чоловік завжди повинен відчувати, що ви до нього небайдужі і в ваших очах він найкращий і сексуальний. Адже ми пам’ятаємо, що чоловіки неймовірно цінують повагу, а ваш захоплений погляд лише розпалить його і змусить повірити в себе ще більше.

Будьте розкутими, пригорніться до нього всім тілом, обійміть і вже після цього починайте цілувати. Повірте, жоден чоловік не залишиться байдужим до такого прийому.

Все як у фільмі

У любовних сценах актори зображують пристрасть, а в перервах і між дублями дуріють і веселяться, в той час, як ми щиро віримо всьому, що відбувається на екрані.

Уявіть, що ви і ваш партнер – актори у фільмі. У першому дублі він кладе руку трохи нижче талії, ви проводите рукою по його грудях, дивитеся йому в очі, після чого закидаєте голову, відкриваючи йому огляд вашого тіла. Чоловік притискає вас міцніше, а потім ви зливаєтеся в пристраснім поцілунку, як герої мелодрами.

Солодкий

Відмінний спосіб показати всі ваші здібності, коли ви опинилися разом в кафе або вдома їсте смачний десерт. Злегка подражніть чоловіка, перш ніж дістатися до його губ. Підсунувшись ближче почніть цілувати його в шию, а коли вся увага чоловіка буде зосереджена на вас, поцілуйте його губи, дивлячись просто в очі, потім шепніть, що ви збираєтеся з ним зробити, сьогодні ввечері.

Не забуваємо про прощання

Припустимо, на вас чекає довга розлука, зробіть так, щоб він чекав вашого повернення як божевільний. І ось ви прощаєтеся, він нахиляється, щоб просто вас поцілувати, натомість притягніть його до себе і гаряче поцілуйте так, щоб у нього перехопило подих. Після такого чоловік може навіть забути, що йому потрібно їхати.

Джерело Womanhit

Не пропустіть