MONATIK зворушив фанатів домашніми танцями з синами

Український співак MONATIK дотримується режиму карантину і використовує час з користю. Він разом зі своїми маленькими синами влаштував вдома запальні танці під свою ж композицію “Кружит”.

В Instagram Діма опублікував домашнє відео, на якому танцює з малюками – Данею і Платоном. За словами артиста, він раніше уявити не міг, що буде танцювати зі своїми дітьми під свої ж пісні.

“Котрий вже вечір ми танцюємо… Чи міг я уявити, що зі своїми дітьми буду танцювати під свою пісню”, – написав співак під опублікованим відео.

У коментарях підписники розчулені малюками кумира: “Чудові Монатіки”, “Чудове заняття на карантині”, “Прекрасне сімейство”, “Скоро малі будуть як Діма, круті малі”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Который вечер мы танцуем, благодаря #JustDance на #PS4 !!! На карантине развлекает и открывает все новое и новое занятие. Спасает, в общем. Плюс! #JustDance2020 взяли #Кружит в свой #ПлейЛист !!! Чтоооо??? Мог ли я представить, что со своими детьми буду танцевать под свою песню, играя в одну из любимых игр на #PlayStation ? Представлял. Врать не буду. В моём понимании, даже не музыканта, а в амплуа #Шпиллер – это достижение! Что хотел сказать… самое время отыграться по полной с этой плойкой!!! Заюзаем однозначно!!! Всем владельцам #ps4 рекомендую #JustDance2020. Там #Кружит !!! Будьте здоровы!!! #MadeWithLoveAndRhytm

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

 

Джерело Сьогодні

Не пропустіть