Модні дизайни манікюру 2020

Пропонуємо вашій увазі підбірку дизайнів нігтів для сучасних модниць: 10 стильних ідей манікюру. Всі дизайни різні, але кожен по-своєму цікавий. Приємного перегляду!

Абстрактний принт

Хаотичні малюнки на нігтях стали особливим видом мистецтва серед майстрів манікюру. Кілька різнокольорових мазків – і готовий цікавий, неповторний дизайн. Тут можна включити фантазію або користуватися ідеями з Інтернету:

Блискучі краплі

Простий, але дуже ефектний дизайн. Виконується за допомогою блискучої фольги по техніці лиття і прекрасно поєднується з іншими дизайнами:

блисикучі краплі в манікюрі

Рослинний принт

Дуже поширений дизайн, який має багато варіантів виконання. Рослинний принт у вигляді квітів, гілочок, бутонів, дерев може прикрасити нігтики в будь-якому кольорі.

рослинний принт в манікюрі

Морський дизайн

Манікюр на тему моря як ніколи актуальний в весняно-літній період, коли багато хто чекає своєї відпустки. Варіантів виконання багато: можна малювати вручну гель-лаками або за допомогою акварелі, можна використовувати слайдери.

морський дизайн в манікюрі

Мінімалізм

Простий мінімалізм – завжди актуальний і супер стильний варіант. Найчастіше в нього вписується геометричний дизайн.

мінімалізм в манікюрі

Димчастий дизайн

Різновид абстрактного дизайну у вигляді стікаючих крапель або у вигляді клубів диму.

димчастий дизайн манікюру

Анімалістичний принт

Цей дизайн повернувся, щоб знову підкорити серця модниць і бути в ТОПі найпопулярніших. Використовуйте принцип мінімалізму і модні кольори, щоб анімал-принт був актуальним.

анімалістичний принт в манікюрі

Чіткі лінії

Такий дизайн виконується за допомогою техніки стемпинг або готових слайдеров. Модним напрямком стали дугоподібні чіткі лінії:


Не пропустіть