Модні чубчики 2020: 6 варіантів, які будуть в тренді

Ви любите чубчики? Маєте чуб, або тільки плануєте відрізати? У будь-якому випадку, вам не завадить інформація про те, які чубчики будуть в моді в 2020 році. Адже зачіска теж повинна бути сучасною і стильною, не тільки одяг.

Косі чубки

Одні з найпопулярніших та актуальних чубків – косі. Їх стрижуть навскоси або просто вкладають на один бік. Така зачіска підходить всім типам обличчя адже асиметрія завжди допомагає згладити незграбності і зменшити ширину. Інші особливості обличчя вона теж коригує.

Подовжений чубок

Подовжений чубчик теж в тренді. І мова не про чубок, що закінчується трохи нижче брів. Такий чубчик може доходити навіть до підборіддя. Він пом’якшує риси обличчя і ідеально підходить для круглого і квадратного типу обличчя, так як візуально його подовжує.

Короткий чубчик

Короткий чубчик теж користується попитом. Правда, на такий варіант наважуються далеко не всі. Адже він виглядає дуже незвично і сміливо. Образ виходить шикарним, але такий чубок важко укладати. Це його головний недолік.

Чубчик-шторки

Колись вважалося старомодним ділити чубок на дві половинки. Зараз це актуально, головне, щоб були присутні нотки недбалості. Взагалі, укладання краще сприймається, якщо виглядає не ідеально, а ніби трошки розхристаним.

Рваний чубчик

Чубчик з рівним краєм має місце бути у цьому сезоні. Але більш актуальним все ж буде рваний чубчик. Він освіжає обличчя, робить його риси більш м’якими і жіночними.

Прямий чубок

Прямий чубчик – класика. Тому він завжди в моді. Більше підходить для обличь, близьких до овалу. Для інших типів потрібно підбирати з обережністю.

Крім вас, ніхто не зможе висловити вашу індивідуальність. Адже саме ваші особливості роблять вас – ВАМИ. Пам’ятайте, що у вас немає недоліків. Ви – ОСОБЛИВА і УНІКАЛЬНА.


Не пропустіть