«Менше макіяжу»: вагітна Меган Маркл дала жінкам пораду, як стати щасливими

фото twitter.com/kensingtonroyal

37-річна герцогиня Сассекська зізналася, що на початку своєї кар’єри була зовсім іншою. Дружина принца Гаррі заявила, що витратила багато часу і сил на надбання внутрішньої гармонії, але зараз почуває себе щасливою.

Чотири роки тому, в день свого 33-річчя, Меган Маркл написала пост у блозі. Вона порівняла себе в 20 і в 30 років. Свою молодість герцогиня назвала «жорстокою», тому що не розуміла, наскільки важливо бути добрішою і припинити внутрішню боротьбу. У свої двадцять років Меган уважно стежила за вагою, намагалася бути такою ж «крутою», як інші, і була надто вимоглива до себе.

Тепер же Меган говорить: для того, щоб стати щасливою, необхідний час. Він дозволить зрозуміти, хто ти насправді. «І потрібно не думати постійно про те, що це щастя, а по-справжньому відчувати це в душі», — порадила герцогиня Сассекська.

Фото Getty Images

Маркл пояснила жінкам, як важливо знайти своє щастя і відчути заспокоєння. Вона розповіла, що колись директор по кастингу дав їй ділову пораду: «Ти повинна знати, що тебе вистачає. Менше макіяжу, більше Меган».

19 травня 2018 року Меган Маркл вийшла заміж за принца Гаррі і стала частиною королівської сім’ї. Через декілька місяців після весілля Меган запропонували повернутися в завершальний сезон серіалу «Форс-мажори» за великий гонорар. Вагітна герцогиня відмовилася.

блок