“Мені щастить на покидьків”: Злата Огнєвіч про невдачі з чоловіками і штучне запліднення

Українська співачка Злата Огнєвіч заговорила про особисте життя і про те, що їй не щастить з чоловіками. За її словами, співачці не вдається побудувати міцні відносини, тому вона не виключає можливості штучного запліднення.

Як тільки Злата ближче підпускає до себе обранця і розкривається йому, він починає приносити їй тільки біль і розчарування.

“У мене взагалі з чоловіками дуже сумна історія. Можу сказати, що мені щастить на покидьків. Я дуже довірлива людина. Людина з досвідом це бачить і розуміє. Коли я відкриваю йому своє серце, розумію, що потрібна була тільки для колекції і це дуже боляче”, – зізналася співачка в програмі “Слава +”, яка виходить на YouTube-каналі “Люкс ФМ”.

Через невдачі в стосунках з чоловіками Злата Огнєвіч готова до штучного запліднення, якщо до сорока років поруч з нею не буде тієї людини, з якою вона б хотіла створити міцну сім’ю: “Маю широкі погляди на це. Я не хочу йти як жертва в життя суспільства, тому що повинна бути сім’я, діти і чоловік поруч. Але якщо я не можу знайти цю людину? Я готова на штучне запліднення, якщо прийде час і зрозумію, що далі вже нікуди відкладати”.

Джерело Сьогодні

Не пропустіть