Лілія Ребрик підкреслила ідеальну фігуру ефектною сукнею українського бренду

Лілія Ребрик, незважаючи на карантин, вирушила на роботу, адже у неї важлива місія – ранкові ефіри програми «Ранку з Україною». На знімальному майданчику є все для того, щоб творча група і телеведучі відчували себе в безпеці – антисептики, рукавички і маски, а теледіві залишається тільки вибрискувати в кадрі і радувати шанувальників щоденною зміною образів. Так, вона показала свій ефектний екранний лук в сукні з кокетливою баскою.

Теледіва з’явилася в кадрі в наряді від українського бренду One by one.

Футболка під горло з коротким рукавом благородного оранжево-коричневого відтінку підкреслила ідеальні форми зірки. Ефектна родзинка образу – тканинний пояс-баска з металевою пряжкою. Діловий образ довершують білі лакові човники.

«У цею важкий період головне – буті сильними і підтрімувати одне одного! Вмикайте канал Україна, ми в прямому ефірі «Ранку з Україною» Працюємо для вас! » – залишила підпис під ефектним фото ведуча.

Передплатники Лілії схвалили її образ і завалили телеведучу компліментами. Вони дякували їй за позитив і гарний настрій, які вона випромінює з екрану.

Джерело newsyou

Не пропустіть