Лікар розповіла як відмовитися від алкоголю, кофеїну і цукру

Відмовитися від алкоголю складно, особливо в товариській компанії. Утриматися від рафінованого цукру і кофеїну здається практично неможливим, пише Вона. Ці поради допоможуть спростити цей процес.

Корисна перерва

Час від часу слід влаштовувати перерву у вживанні алкоголю, цукру і кофеїну протягом декількох днів або тижнів. У повсякденному житті існують десятки спокус, які скоріше шкодять організму, ніж приносять користь: солодощі в якості нагороди після напруженого дня, кава і енергетичні напої, щоб залишатися зосередженими.

«Багато людей схильні спотикатися від однієї хворої речі до іншої», – попереджає лікар Жаклін Алвілл. – Ви скорочуєте споживання алкоголю і починаєте їсти більше цукру».

Відмовтеся від алкоголю, кофеїну і цукру – будьте стійкими

Щоб по-справжньому залишатися стійким, не піддаватися спокусі з боку людей, корисно обговорити “проект” з друзями, родиною, колегами.

«Друзі і знайомі можуть приєднатися – ви ніколи не знаєте, хто приєднається», – продовжує лікар.

Зменшити споживання кофеїну

«Після того, як ви перестанете пити алкоголь, споживання кофеїну знизити легше. Без алкоголю і нічних випивок у тіла з’являється все більше енергії після пробудження», – пояснює Жаклін Алвілл.

Скорочення споживання кофеїну покращує здоров’я, зменшуючи навантаження на наднирники і травну систему.

Відмовитися від цукру

Алкоголь, кофеїн і цукор мають однаковий вплив на мозковий центр винагороди, стимулюють виділення гормону дофаміну. Важливо організувати здоровий раціон, який вбереже від надмірного споживання цукру. Особливо збільшіть споживання овочів.

«Крохмалисті овочі – солодка картопля, буряк і гарбуз, підтримують процес детоксикації», – додає лікар Жаклін Алвілл. – Корисні жири у вигляді горіхів, авокадо, оливкової олії і жирної риби повинні бути в меню. Вони містять поживні речовини для зменшення запалення в серцево-судинній системі, поліпшення роботи мозку, підтримки ситості, зниження тяги до цукру ».


Не пропустіть