Лазерна епіляція: характеристики та переваги

Гладку шкіру можна отримати декількома способами. Кожна жінка і дівчина вибирає найбільш підходящий з них. Поширені рецепти, використання кремів і народні засоби, які позитивно зарекомендували себе, ненадовго гарантують відсутність волосків на різних частинах тіла. Тільки лазерна епіляція здатна вирішити цю проблему, більше інформації про це ви знайдете на сайті https://lazer-epilyaciya.kiev.ua. Досвідчені майстри і імениті косметологи все частіше роблять вибір на користь цієї процедури.

Сутність і характерні особливості лазерної депіляції

Сучасна лазерна епіляція – це ефективний метод з видалення небажаного волосся, який позитивно зарекомендував себе. Всупереч поширеній думці, вона не позбавляє від небажаного і врослого волосся назавжди. Кожен лікар зобов’язаний розповісти про це перед проведенням першої маніпуляції. Швидкість росту волосся прямо залежить від генетичних факторів людини, а також від її гормонального фону. Як показує практика, після проведення 8-10 сеансів швидкість росту волосся помітно сповільнюється. Тому процедуру можна проводити приблизно 1 раз 6 місяців. При цьому волосся може знову почати рости з колишньою силою.

В процесі обробки спеціальним лазером фолікул руйнується внаслідок термічної і механічної деструкції, а також фотохімічних змін. Сутність маніпуляції полягає в:

 • поглинанні світлової енергії волосся;
 • перетворенні енергії в теплову;
 • розігріванні волосся по всій довжині і його «розплавлення»;
 • надходженні коротких імпульсів;
 • механічному руйнуванні цибулини;
 • створенні ударної акустичної хвилі;
 • розбиванні пігменту.

Після першої процедури волоски стають тонкими, слухняними, м’якими і рідко видніються на шкірі. Жінки можуть надовго забути про почервоніння і запалення.

Сьогодні стабільним попитом користується олександритовий лазер. Він буде особливо ефективний для темного волосся (на світлій шкірі), оскільки лазер реагує на меланін. Коли у жінки волосся русяве, використання даного лазера не принесе очікуваного результату і буде просто марною тратою грошей. При смаглявій шкірі є всі шанси отримати опік. Саме тому компетентний лікар повинен порадити інший спосіб епіляції. На засмаглій шкірі робити лазерну епіляцію можна тільки після закінчення 2-х тижнів. При інтенсивній засмазі часу має пройти набагато більше.

Лазерна епіляція – це боляче?

Лазерна епіляція – це не абсолютно безболісна процедура без застосування спеціальних засобів. Пристрій «випалює» волосся і не дає йому відновити свій ріст традиційним способом. На чутливих зонах, наприклад глибокому бікіні, буде доцільно застосувати знеболюючий крем, його потрібно наносити за 1 годину до початку косметологічного сеансу. Коли у дівчат і жінок больовий поріг не надто низький, то можна відмовитися від крему, оскільки біль цілком можна терпіти. Після проведення лазерної епіляції часто не виникає подразнень. Залежно від індивідуальної реакції організму можливий набряк (в окремих випадках). Він проходить без медикаментозної допомоги на наступний день.

Переваги лазерної епіляції

Кожен метод видалення небажаного волосся має свої унікальні переваги і недоліки. Через низьку кваліфікацію майстрів після ваксингу або шугарингу існує велика ймовірність виникнення негативних наслідків. Подразнення на шкірі можуть виникнути внаслідок індивідуальних особливостей дерми. Жінки, які наважилися на епіляцію, не розраховують отримати в кінцевому підсумку вростаючі волоски і прищі. Лазер під час видалення волосся може похвалитися антисептичною властивістю.

Перевагами лазерної епіляції є:

 • відсутність вростаючого волосся, гнійників, шрамів і інших дефектів в оброблюваної зоні;
 • отримання максимально тривалого ефекту (небажана рослинність на певних ділянках тіла не буде турбувати протягом 3-5 років);
 • безболісність (використання сучасної лазерної терапії зводить до мінімуму дискомфортні відчуття для клієнтів);
 • результативність (отримання однаково хорошого результату і усунення небажаної рослинності в зоні бікіні, пахви, на ногах, руках і обличчі).

Термін відсутності росту волосся після проведення процедури епіляції може бути різним – все буде залежати від індивідуальних особливостей, а також гормонального фону жінки. Незалежно від перерахованих факторів, відлік буде йти на роки (а не на дні, як і багато інших поширених методів).


Не пропустіть