Ламінування брів – новий б’юті-тренд

Довготривала укладка брів стає все більш популярною, але далеко не всі жінки поставилися до цієї процедури прихильно.

Як повідомляє британський портал The Sun, багатьом панянкам припала до душі ідея ламінувати брови і забути про їх укладання на цілих 2 місяці. До того ж процедура, обіцяє надати їм додаткову візуальну товщину і густоту.

Щоб зафіксувати волоски в одному положенні, косметологи наносять на них спеціальний засіб, який робить їх прямими і гнучкими. Потім накладають на небхідну ділянку зволожувальну сироватку з тонуючим ефектом. В результаті ваші брови будуть виглядати так, ніби ви їх тільки що причесали. Ефект зберігається до двох місяців.

Любительки краси та Instagram-діви із захопленням відгукуються про ламінування брів, заявляючи, що це чудово, неймовірно, а деякі навіть називають результати процедури «мистецтвом».

Однак далеко не всі прості жінки стали прихильницями довготривалого укладання, заявляючи в соціальній мережі Facebook, що ціна невиправдано висока і що можна отримати такий же результат «набагато дешевше, просто використавши маленький пензлик для брів». А особливо скептично настроєні пані додають, що ламінування «змушує вас виглядати постійно здивованою».

Джерело woman.rambler

Не пропустіть