Косметика від прищів: що шукати у складі засобів для догляду

Боротьба з акне і точковими запаленнями займає чимало часу. Потрібно не тільки перевірити здоров’я організму і скорегувати харчування, а й постійно доглядати за шкірою обличчя і тіла. У цій статті ми розповімо вам про хімічні компоненти, які підсушують і лікують запалення, вирівнюючи тон шкіри.

Кислоти

Кисле середовище розм’якшує поверхневий шар шкіри, відлущує омертвілі клітини і підсушує дозрілі запалення. Косметологи радять використовувати кислоти слабкої концентрації в щоденному догляді в формі сироваток, тоніків і кремів. Краще наносити ці засоби перед сном, а вранці змивати залишки м’яким очищуючим гелем. У косметиці для догляду концентрація кислоти слабка, тому абсолютно безпечна для тривалого носіння на шкірі – алергія швидше виняток, властивий чутливій шкірі. Шукайте в складі саліцилову кислоту (SALICYLIC ACID), азелаїнову кислоту (AZELAIC ACID), альфа-ліпоєву кислоту (ALPHA LIPOIC ACID), молочну кислоту (LACTIC ACID) – вони однаково ефективно працюють на шкірі.

Натуральні масла і екстракти

Органічні хімічні компоненти включають в склади косметики з метою зняти подразнення шкіри, зменшити вогнище запалення, наситити її вологою і вітамінами. Причому процедури мають накопичувальний ефект: варто використовувати їх на протязі 1-2 місяців, щоб побачити помітне поліпшення рельєфу шкіри. На жирній та комбінованій шкірі, де необхідно зменшити виділення шкірного сала і підсушувати прищі, радимо використовувати засоби з такими компонентами: ніацинамід – вітамін В3 (NIACINAMIDE), ретиноїди – вітамін А, масло чайного дерева (MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE)), глина ( CLAY, CAOLIN), прополіс (PROPOLIS), екстракт зеленого чаю (CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA)), ментол (MENTHOL), сірка (SULFUR), бісаболол (BISABOLOL), хітозан (CHITOSAN).

Хімічні домішки

Хоча багато хто боїться хімії, вважаючи її шкідливою для шкіри, на практиці все виявляється навпаки. У лабораторіях фахівці постійно перевіряють якості певних сполук, щоб виявити їх позитивні і негативні властивості. Відомо, що в боротьбі із запаленнями ефективні: оксид цинку (ZINC OXIDE), алантоїн (ALLANTOIN), бензоїлпероксид (Benzoyl Peroxide), етиловий спирт (ALCOHOL DENAT) та інші хімічні елементи.

Компонентів складу, які допоможуть зробити шкіру чистою і ідеально рівною, набагато більше, ніж ми назвали. У кожної людини індивідуальна реакція на різні елементи, тому ефективність засобів оцінюється тільки методом проб і помилок.

Джерело


Не пропустіть