Коли можна садити дівчинку?
Коли можна садити дівчинку?

Більшість молодих мам, які мають дитину, часто задаються питанням, коли можна садити дівчинку? Багато хто вважає, що все має відбуватися природним шляхом, і це вірно, так як кожна дитина індивідуальна. Наприклад, деякі діти починають сідати в чотири місяці, а деякі – в сім, але це не означає, що ваша дитина не такий як всі. Не варто насильно змушувати дитину приймати позу, до якої він ще не готовий.

Коли дівчатка починають сидіти

у скільки треба садити дитину, і ця тема активно обговорюється між матусями.

Професійні педіатри в один голос стверджують, що дитина почне садити сам тоді, коли м’язова і кісткова система будуть перебувати в повній готовності. Наприклад, є дітки, які намагаються зайняти сидить положення вже в чотири місяці, особливо, якщо вони знаходяться не на рівній поверхні, а на злегка вигнутому шезлонгу, на колінах у батьків або в автомобільному кріслі. У піврічному віці дитина буде вже більш впевнено сідати, при цьому йому не буде потрібно стороння допомога – він почне підніматися і хапається за будь-які предмети, які можуть йому в цьому допомогти.

Як правильно підготувати дитину до сидіння?

Для того, щоб правильно підготувати м’язи дитини рекомендується виконувати з ним спеціальну гімнастику, яка зміцнює тіло малюка і готує його до сидіння, а також повзання. Давайте дитині хапатися за ваші пальці ручками (це можна починати робити вже з двох місяців) і злегка піднімайте його, але не варто тягнути, дитина повинна починати самостійно підніматися. Для початку піднімайте дитини під невеликим кутом, а потім кут можна збільшити і майже садити його. Не менш ефективними є й інші вправи, до числа яких відносяться нахили, перевороти, а також простий і дуже легкий масаж.

Коли малюк почне самостійно сідати, тоді він відкриє для себе цілий світ – тепер він буде дивитися на навколишню його обстановку з вертикального положення, зможе легко грати сидячи, адже тепер у нього будуть вільні ручки, якими він раніше тримався, щоб піднятися .

Спочатку дитина буде сідати і зберігати рівновагу за допомогою рук і дуже часто буде завалюватися на бік, але з часом він самостійно навчиться тримати рівновагу. Не варто дитини відразу піднімати, нехай він трохи позавалівается на бочок, навчиться контролювати своє тіло і самостійно утримувати баланс. Не варто його поправляти або підтримувати, але в же час стежте, щоб малюк не впав з дивана або ліжка. Чим більше ви будете давати дитині свободи, тим швидше він навчиться самостійно сідати і зможе освоїти нові рухи. Тому не варто переживати, що ваша дитина не сів у п’ять місяців, він зробить це трохи пізніше і набагато краще.

12930

Tagged with: