Журнал для жiнок – Вона

Коли можна садити дівчинку?

Коли можна садити дівчинку?
Коли можна садити дівчинку?

Більшість молодих мам, які мають дитину, часто задаються питанням, коли можна садити дівчинку? Багато хто вважає, що все має відбуватися природним шляхом, і це вірно, так як кожна дитина індивідуальна. Наприклад, деякі діти починають сідати в чотири місяці, а деякі – в сім, але це не означає, що ваша дитина не такий як всі. Не варто насильно змушувати дитину приймати позу, до якої він ще не готовий.

Коли дівчатка починають сидіти

у скільки треба садити дитину, і ця тема активно обговорюється між матусями.

Професійні педіатри в один голос стверджують, що дитина почне садити сам тоді, коли м’язова і кісткова система будуть перебувати в повній готовності. Наприклад, є дітки, які намагаються зайняти сидить положення вже в чотири місяці, особливо, якщо вони знаходяться не на рівній поверхні, а на злегка вигнутому шезлонгу, на колінах у батьків або в автомобільному кріслі. У піврічному віці дитина буде вже більш впевнено сідати, при цьому йому не буде потрібно стороння допомога – він почне підніматися і хапається за будь-які предмети, які можуть йому в цьому допомогти.

Як правильно підготувати дитину до сидіння?

Для того, щоб правильно підготувати м’язи дитини рекомендується виконувати з ним спеціальну гімнастику, яка зміцнює тіло малюка і готує його до сидіння, а також повзання. Давайте дитині хапатися за ваші пальці ручками (це можна починати робити вже з двох місяців) і злегка піднімайте його, але не варто тягнути, дитина повинна починати самостійно підніматися. Для початку піднімайте дитини під невеликим кутом, а потім кут можна збільшити і майже садити його. Не менш ефективними є й інші вправи, до числа яких відносяться нахили, перевороти, а також простий і дуже легкий масаж.

Коли малюк почне самостійно сідати, тоді він відкриє для себе цілий світ – тепер він буде дивитися на навколишню його обстановку з вертикального положення, зможе легко грати сидячи, адже тепер у нього будуть вільні ручки, якими він раніше тримався, щоб піднятися .

Спочатку дитина буде сідати і зберігати рівновагу за допомогою рук і дуже часто буде завалюватися на бік, але з часом він самостійно навчиться тримати рівновагу. Не варто дитини відразу піднімати, нехай він трохи позавалівается на бочок, навчиться контролювати своє тіло і самостійно утримувати баланс. Не варто його поправляти або підтримувати, але в же час стежте, щоб малюк не впав з дивана або ліжка. Чим більше ви будете давати дитині свободи, тим швидше він навчиться самостійно сідати і зможе освоїти нові рухи. Тому не варто переживати, що ваша дитина не сів у п’ять місяців, він зробить це трохи пізніше і набагато краще.

12930

MAXCACHE: 0.47MB/0.00051 sec