Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося

Будь-яка дівчина коли-небудь задавала сама собі питання чи запитувала у своєї подруги: «Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося?».

Дійсно, розставання – це річ дуже хвороблива, важка, особливо, якщо люди вже встигли звикнути один до одного. Однак часом обставини змушують нас піти на такий серйозний крок, тому нам доводиться розлучатися зі своєю другою половинкою. Отже, з чого ж почати дівчині?

Насамперед, необхідно чітко вирішити для себе, чи дійсно ви більше не хочете бути разом з цією людиною? Якщо однозначної відповіді на дане питання ви дати не можете, то гарненько подумайте, а не пошкодуєте ви через деякий час про прийняте рішення? У разі наявності сумнівів постарайтеся зберегти ваші відносини і змиритися з тим, що сподвигло вас до думки про розставання. Якщо ж сумніви вас не долають, і ви твердо вирішили викреслити хлопця зі свого життя, то варто серйозно поговорити про це зі своїм молодим чоловіком.

Але як бути, якщо у ваших стосунках все добре і немає навіть приводу для розставання? Не варто ніколи забувати про те, що будь-яку сварку можна спровокувати, роздути з нічого. Можна також часто ходити в гості до подруг або на клубні вечірки, посилатися на брак уваги з його боку, заговорити про вагітність або виявити бажання познайомитися з його мамою. Можливо, почуття хлопця до вас почнуть трохи остигати – ось тоді можна почати готуватися до серйозної бесіди.

Для такої розмови підійде тиха, спокійна обстановка, найправильніше призначити зустріч у якомусь нейтральному кафе. Спробуйте перед виходом структурувати план бесіди. Оскільки чоловіки – істоти ранимі, то почати краще з абстрактній теми, а потім плавно перейти безпосередньо до самої суті розмови. Пам'ятайте, що хлопці сприймають конкретні слова, фрази, тому не допускайте жодних натяків, прозорих фраз, які можна додумати. Відмінно, якщо ви приведете аргументи і обгрунтуєте, чому ви хочете припинити відносини. Візьміть себе в руки, адже для такої розмови не прийнятні істерики, крики, образи, сльози. Розмовляти потрібно спокійним тоном і при цьому викладати все по суті. Поясніть хлопцю, що ніхто не винен, просто ви більше не можете бути одним цілим. Пам'ятайте, що не варто розтягувати розставання на кілька зустрічей, важливо порвати стосунки одним відвертою розмовою раз і назавжди.

Багато подруги на питання: «як сказати хлопцеві, що ми розлучаємося?», Радять написати йому смс з інформацією про розставання або зовсім ігнорувати його дзвінки і просто безслідно зникнути з його життя. Однак, це не зовсім правильно і ввічливо. Якщо ви досить давно знаєте свого хлопця, то вчинок такого роду буде неповагою до людини. Таким чином, будучи вихованою дівчиною, приділіть деякий час для такої розмови з колишнім коханим. Пам'ятайте, що на останній зустрічі ви повинні виглядати бездоганно, вести себе невимушено і спокійно, посміхатися і говорити з ним доброзичливим тоном. Ви, безсумнівно, справите на хлопця нехай і останнє, але незабутнє, приголомшливе враження ідеальної дівчини. І згодом він не буде згадувати про вас як про істеричку або стерву, а, навпаки, в пам'яті у нього буде спливати стримана, ввічлива і вишукана особа.

Сподіваємося, що вам ніколи не доведеться замислюватися над тим, як сказати хлопцеві, що ми розлучаємося, адже розставання – це дуже неприємне явище для двох людей. Саме тому відносини треба берегти і вдвох мужньо долати всі сварки, скандали, вирішуючи їх компромісним шляхом.

 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00063 sec