Як швидко позбавитися від целюліту?

Як же в дійсності ми можемо позбутися целюліту? Так звана «апельсинова кірка» не є захворюванням шкіри або якимось відхиленням. Думка фахівців у всьому світі незмінно: целюліт – це жир.

Так звана «сітка» з переплетених волокон колагену під шкірою обтягує жирову тканину, і, коли жінка гладшає, жирові клітини набухають і просочуються через ці переплетені волокна. Пам'ятаєте, як виглядає шинка в сіточці або старий матрац? Теж саме відбувається і з шкірою на стегнах і сідницях. Коли жир просочується через колагенові волокна, целюліт стає помітним. 

«Зітріть» його!

Це найефективніший, найдешевший і приємний спосіб боротьби з целюлітом. Щоденне очищення і відлущування шкіри допомагає пом'якшити і розгладити апельсинову кірку на стегнах. Відлущує проблемні ділянки щодня перед прийняттям душу – і результат не змусить себе чекати.

Відлущування допомагає видалити верхній шар ороговілих клітин – шкіра стає більш м'якою і гладкою. Ефект такий же, як після глибокого очищення особи. Крім того, поліпшується робота кровоносної і лімфатичної систем – недостатня їх ефективність сприяє утворенню целюліту.

До того ж, деякі фахівці вважають, що відлущування сприяє регенерації клітин шкіри і виробленні колагену, підвищує її пружність.

Переконливо? Спробуйте – і результат вас просто приголомшить! Щодня перед прийняттям душу або ванни масажуйте суху шкіру спеціальною щіткою для тіла розмашистими рухами у напрямку до серця.

Почніть зі ступень і акуратно, але досить інтенсивно помасажуйте підошви, пальці на ногах, щиколотки і верхні сторони ступень. Масажуйте передню і задню боку кісточок розмашистими рухами в напрямку до колін. Почергово ставте ноги на край ванни або стілець і масажуйте шкіру на стегнах, талії та сідницях.

У багатьох жінок целюліт утворюється на передпліччях, так що не ігноруйте і верхню частину тулуба. Почніть з зап'ясть і помасажуйте верхню частину руки розмашистими рухами у напрямку до ліктя, потім долоню і зворотну сторону руки до плеча. Таким же чином відлущує шкіру на другій руці. Дуже акуратно круговими рухами (за годинниковою стрілкою) помасажуйте чутливу шкіру живота і грудей.

Тепер прийміть душ або ванну, щоб змити відлущені мертві клітини шкіри. Використовуйте люфу або щітку для тіла з натуральною щетиною: вони м'якше мочалки. Найкраще очищати шкіру вранці, щоб підвищити її активність і зарядитися енергією на весь день.

Джерело: krasotagiznj.ru

 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00148 sec