Ласуни-барабашка

Реквізит: кульок смоктальних цукерок (тип «Барбарісок»). З компанії вибирають 2 чоловік. Вони починають по черзі брати з кулька (в руках у ведучого) по цукерці, класти її в рот (ковтати не дозволяється) і після кожної цукерки обзивати свого суперника «Ласунка-барабашка». Хто більше запхати в рот цукерок і при цьому розбірливо скаже чарівну фразу, той і переможе. Треба сказати, що гра проходить під веселі вигуки і гикання глядачів, а звуки, що видаються учасниками гри, призводять публіку в цілковитий захват!
(Дуже смішний конкурс) 

СМАЧНОГО

Беруть участь дві або декілька змішаних пар. Завдання кожної пари – швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан одночасно з двох кінців, не торкаючись руками. Інші спостерігають і забезпечують моральну підтримку. Варіант із зав'язаними очима: пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно міняють. Рекомендується фотографувати (крупним планом).

СЛОВА

Учасники розбиваються на 2 команди. Гравці однієї команди замислюють слово – бажано іменник (предмет). Ведучий викликає представника від команди суперників і пошепки повідомляє йому загадане слово. Завдання гравця зобразити цей предмет жестами, мімікою, позою так, щоб його команда відгадала, що було задумано. На вгадування дається 3 спроби. Потім слово придумує відгадати команда. Гра продовжується до тих пір, поки всі гравці не спробують себе в ролі «німого». Перемагає команда, яка відгадала більше слів.

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ

Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять і що не люблять, у сусіда праворуч. Наприклад: «У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече». Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять, і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху забезпечена.

Чубчиком

Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птахи, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого «наїжаченого». Для цього дамам лунають різнокольорові резинки для волосся. Їхнє завдання – з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити як можна більше «хохолков». Створювачці самого «наїжаченого» вручається приз.
(Пробували – ну дуже забавно) 

СИЛА ДУХУ

Учасники гри стають в коло. Перший гравець, приклавши звичайну гральну карту до рота, вдихає повітря і, утримуючи карту в такому положенні, передає наступному учаснику. Той, у свою чергу прийнявши карту на вдиху, таким чином передає карту далі – і так по колу. Варіант: можна розбитися на дві Команди провести естафету.

Дістань ЯБЛУКО

Для гри необхідний великий таз з водою. У таз кидають кілька яблук, а потім гравець стає на коліна перед тазом, тримаючи руки за спиною, і намагається зубами зловити яблуко і дістати його з води.

Відкусити яблуко

Яблуко прив'язують за держак і підвішують. Учасники підходять до яблука по одному і пробують відкусити його, тримаючи руки за спиною. А зробити це важко. Можна організувати змагання: підвісити кілька яблук, виграє той, хто швидше його з'їсть.

Кегельбан

Кеглі – пластмасові пляшки з-під води ємністю 1,5 літра. Необхідно, катаючи м'яч збити кеглі, які пронумеровані. що збив більше "очок" – переможець гри і в нагороду йому вручають пляшку газованої води.

ПРИЗ У загадка

Береться приз, загортається в папір. На обгортку приклеюється зміст будь загадки. Знову обертається. І знову приклеюється загадка. І так десять разів. Гравці сідають по колу. Ведучий дає в руки одному загорнутий в десять обгорток приз. Граючий прибирає одну обгортку, бачить загадку, читає про себе. Якщо відгадав – говорить загадку, якщо ні – читає загадку вголос, хто її відгадав, отримує право далі розгорнути приз і все продовжується по цій же схемі. Виграє той, хто вгадуючи загадку, добереться до самого кінця.

 

MAXCACHE: 0.47MB/0.00050 sec