Хлої Кардаш’ян показала 2-річну доньку в модному купальнику

Знамените телесімейство повернулося до роботи над своїм легендарним шоу «Сімейство Кардаш’ян» (Keeping Up with the Kardashians). Його знімають як на професійне обладнання, так і на камери телефонів, дотримуючись підвищених заходів безпеки через пандемію коронавірусу.

Хлої возз’єдналася під одним дахом з мамою Кріс Дженнер. У Кріс в цілому 10 онуків від дочок Кортні, Кім, Хлої і Кайлі, а також сина Роберта. Всі вони називають свою впливову й авторитетну бабусю «Лові» (Lovey).

Хлої показала зворушливі кадри 64-річної глави сімейства і своєї дворічної доньки Тру. Вони позували на бортику басейну. Кріс постала в білосніжному купальнику, поверх якого одягла в’язану пляжну сукню з ажурним малюнком. Вона доповнила образ сонцезахисними окулярами-авіаторами і елегантним солом’яним капелюшком.

Хлої дуже любить свою єдину донечку і балує її нарядами. У дівчинки розкішний гардероб і значний арсенал пляжних костюмчиків. На цей раз Тру постала в чарівному купальнику з дитячої лінійки бренда PilyQ. Це смугаста модель райдужних відтінків вартістю £ 60.47. «Ми любимо нашу Лові», – написала Хлої, поставивши смайлики в вигляді сердечок.

Кріс тримала свою кучеряву онучку на руках і явно насолоджувалася спілкуванням з нею. Дівчинка викликала задоволену посмішку на обличчі своєї зоряної бабусі, коли ніжно поцілувала її в щоку.

На публікацію відреагувала старша сестра Хлої Кім. «Найсимпатичніші», – зазначила дружина репера Каньє Уеста. Шанувальників Хлої зворушили ніжні сімейні кадри. «Які бомбічні дівчата», «О Боже, як же це мило», «Роки не владні над вашою мамою, виглядає як молода матуся з дочкою», «Тру така очаровашка», – написали фоловери однієї з сестрі Кардаш’ян.


Не пропустіть