Голову потрібно мити двічі? Думка експертів

Здавалося б, питання банальне, але мало хто знає.

Те, що голову краще мити двічі – це правда, а не міф. Наносячи шампунь перший раз, ми змиваємо секрет сальних залоз, накопичувальний бруд і засоби для укладання волосся, а другий раз ми завершуємо очищення шкіри голови. Якщо ж цього не робити, то миття буде недостатньо якісним: на шкірі голови будуть накопичуватися ороговілі лусочки, волосся втратять обсяг, дерма стане чутливою і підвищиться ризик виникнення лупи.

Особливо це стосується лікувальних шампунів: спочатку потрібно помити волосяну частину шкіри голови і змити шампунь, а другий раз залишити шампунь на деякий час.

Також хочеться відзначити, що мити голову потрібно в міру забруднення: не варто скорочувати процедуру до 1-2 разів на тиждень, думаючи, що так ти привчиш волосся і воно буде менше забруднюватися або випадати. Головне, грамотно підібрати домашній догляд, щоб не нашкодити своїм пасмам.

Думка стилістів: чи потрібно мити голову двічі?

Думки розходяться, але більшість – прихильники того, що все-таки так, потрібно. Річ у тім, що, нанісши шампунь перший раз, ми змиваємо пил і залишки засобів для укладання, а другий раз – вже ретельно промиваємо волосся, очищаємо шкіру голови від шкірного жиру.

Коли будете мити голову, зверніть увагу, як буде пінитися шампунь. Зазвичай на перший раз він піниться набагато гірше, ніж у другий. Це говорить про те, що шампунь працює відразу і не справляється із завданням за один раз.

Якщо ви миєте голову кожен день, при цьому щодня користуєтеся засобами для укладки, то все одно варто мити голову двічі, бо всі стайлінгові продукти неминуче осідають на шкірі голови і волоссі. Якщо ж ви миєте голову щодня і не користуєтеся стайлінгом, то одного разу буде достатньо.

Чистота волосся і шкіри голови важливі не тільки естетично. Закупорка волосяних фолікул уповільнює їхній ріст і призводить до витончення.

Джерело cosmo

Не пропустіть