Головні тенденції купальників: який купальник вибрати на літо 2020

Останній місяць весни так і навіває мрії про літній відпочинок, море, сонце і теплий пісок. Але якщо говорити відверто, то найімовірніше, цього літа далеко не всім вдасться відправитися у модному купальнику далі, ніж за балконною засмагою. Але якщо ти вже живеш в мріях про море, то радимо тобі оновити свій купальник. У крайньому випадку – його багато не буває. Знайти ідеальний купальник – завдання досить непросте, але знання основних тенденцій купальників допоможе вибрати, який стиль буде найбільш підходящим цього року.

Зверніть свою увагу на суцільні купальники. Тепер вони асоціюються не лише з можливістю приховати якісь недоліки в області талії і стегон, а ще й з хорошим почуттям смаку. Щоб зрозуміти, який суцільний купальник вибрати на літо 2020 року, достатньо просто згадати головні принти, які стали найпопулярнішими.

Є три головні тенденції купальників, які ти неодноразово побачиш у своїй стрічці в Інстаграм.

1. Тропічний і квітковий принт абсолютно не виходить з моди. А такий дизайн дає незамінну атмосферу відпочинку. Та й в цілому, даний купальник можна сміливо назвати “інстаграмним”. Це принт з пальмами, тропічним зеленим листям і квіточками абсолютно будь-яких розмірів.

2. Анімалістичний принт багато хто намагається обходити стороною, але для 2020 року, він став мега-актуальним. Дизайнери модних будинків постійно представляли на своїх показах зміїний, леопардовий і коров’ячий принт. Так що, якщо вибрати тваринний принт, то він додасть в літній образ сексуальності.

3. Вертикальні смуги не тільки виглядають стильно, а ще й візуально “витягують” фігуру, роблячи її більш стрункою. Радимо обрати яскраві кольори, щоб образ не здавався нудним.


Не пропустіть