Головні ознаки того, що чоловік вас скоро покине

Ви помітили, що останнім часом ваш чоловік дивно поводиться? Його поведінка може говорити про втому на роботі або бути ознакою швидкого розставання.

Не варто чекати моменту, коли чоловік покине вас. Якщо вам дорогі ці відносини, спробуйте врятувати їх. Помітивши перші ознаки розриву, ви можете перехопити ініціативу і першою вжити заходів.

Не дзвоніть занадто часто

Ще зовсім недавно ви годинами говорили з коханим по телефону, а зараз все змінилося. Він телефонує кілька разів на тиждень, постійно знаходячи виправдання своїм вчинкам. Можливо, у чоловіка дійсно є вагомі причини, щоб рідше спілкуватися, але, можливо, він просто від вас втомився. Період закоханості пройшов і тепер він боїться того, що відносини можуть зайти надто далеко. Покинути вас чоловік поки що не готовий.

Ви віддалилися один від одного

Секс є невід’ємною складовою серйозних відносин. Завдяки інтимній близькості люди стають ближчими один до одного. Чим довше часу пара разом, тим зменшується частота їхнього сексуального життя. Якщо секс в стосунках взагалі відсутній, то у партнера, швидше за все, роман на стороні або проблеми із здоров’ям.

Не говорить про майбутнє

Для коханої людини нічого не шкода. Ми готові віддавати свій час, енергію і гроші, навіть про це не замислюючись. При цьому кожна людина хоче отримувати натомість такі ж емоції та бачити віддачу партнера. Якщо чоловік більше часу готовий проводити з друзями, а вас відкрито ігнорує, варто задуматися. Можливо, він не бачить майбутнього поруч з вами. Чоловік може боятися відповідальності і намагатися зберегти свободу будь-якими способами. Вам це потрібно?

Його все дратує

Якщо раптом чоловіка не влаштовує все, що ви робите, а від колишньої дбайливості не залишилося і сліду, він незабаром вас  залишить. Хлопці часто починають дратуватися з будь-якого приводу або проявляти агресію, щоб підготувати ґрунт для менш хворобливого розриву. Не варто перед чоловіком виправдовуватися за свої дії. Краще вибачте партнера і відпустіть.

Довіряйте інтуїції

Якщо серце вам підказує, що відносини заходять у глухий кут, не ігноруйте цього. Іноді варто зупинитися і подумати перед тим, як приймати серйозні рішення. Інтуїція зазвичай оберігає людину від неприємностей і до неї потрібно обов’язково прислухатися.

Джерело woman.rambler.ru

Не пропустіть