Фахівці назвали продукти, які допомагають зменшувати головний біль

Іноді вживання продуктів допомагає впоратися з головним болем, не вдаючись до ліків. У цій статті ми розповімо вам про ті продукти, які мають властивість зменшувати неприємний головний біль.

Молоко. Якщо вас турбує головний біль, фахівці радять випити склянку не дуже жирного молока. Вживання молока дозволяє знизити больові відчуття за рахунок високої концентрації калію і кальцію в ньому. До речі, у жінок саме падіння рівня кальцію в крові виявляється частою причиною головних болів перед початком «критичних» днів.

Жирна риба. У ній міститься багато вітамінів групи B і насичених кислот омега-3. Їх комплекс забезпечує протибольовий ефект.

Фрукти. Нерідко головний біль – це сигнал організму про те, що знизилися рівні деяких поживних речовин в крові. Фрукти, перш за все яблука і лимони, допомагають зменшити головний біль, оскільки ефективно відновлюють баланс відсутніх речовин – глюкози, мінералів, вітамінів.

Гречка, мигдаль, курага, банани, авокадо, насіння. Всі ці продукти багаті магнієм, який допомагає при нападах головного болю тим, що розслабляють судини. Завдяки цьому поліпшується кровообіг в головному мозку, його насичуваність киснем чого буває цілком достатньо для усунення больового симптому.

Чорний чай з цукром. При додаванні цукру в заварку активізується виділення катехінів – речовин, яким притаманний виражений аналгезуючий ефект. Багатьом людям з різних підручних засобів для зняття головного болю допомагає саме цей – вживання досить міцного солодкого чаю. Також він дуже ефективний в тих випадках, коли головний біль викликається зневодненням.

Джерело


Не пропустіть