Дженніфер Лопес розповіла про своє ставлення до віку і майбутнє весілля з Алексом Родрігесом

Дженніфер Лопес стала головною героїнею нового номера журналу ES Magazine. У бесіді з виданням співачка і актриса, яка не так давно відзначила свій 50-річний ювілей, розповіла про своє ставлення до віку, а також про те, чи змінилося її життя після того, як вона розміняла шостий десяток.

“Чи думала я колись, що буду продовжувати займатися всім цим в 50 років? Ні, я думала, що зупинюся. Але я завжди знала, що це буде найкращий період у моєму житті. Жінок часто готують до того, що до цього моменту нам вже пора ставити на собі хрест. Правда в тому, що це зовсім не так. Я з кожним роком стаю тільки кращою, і це чудово!” – поділилася Джен своїми думками.

Лопес також розповіла про підготовку до майбутнього весілля зі своїм 44-річним коханим Алексом Родрігесом, з яким вони зараз разом відпочивають в Сен-Тропе. Дженніфер зізналася, що вони з Алексом дуже серйозно ставляться до шлюбу, і пояснила чому:

“Шлюб важливий для нас обох. Ми з Алексом родом з традиційних латиноамериканських сімей, тому обидвоє скоріше хочемо офіційно стати чоловіком і дружиною. Кожній людині потрібен той, з ким вона разом постаріє. Якою б цікавою не була ваша робота, скільки б ви не заробляли, в кінцевому підсумку це не має ніякого значення. Головне – сім’я.”

В інтерв’ю ES Magazine Лопес також розповіла про новий фільм зі своєю участю “Стриптизерки” (Hustlers). Дженніфер зізналася, що ця робота розкрила її з іншого боку.

“Я звикла виходити на сцену в сексуальних костюмах, однак під ними у мене зазвичай є трико і кілька пар колготок. Тут же мені доводилося з’являтися перед великою кількістю людей практично голою. Це абсолютно нове для мене відчуття”, – поділилася Лопес.

При цьому Дженніфер визнала, що танці на пілоні здатні розширити ваші можливості: як фізично, так і емоційно. Оцінити майстерність Лопес в новому фільмі можна буде вже зовсім скоро.

Джерело Spletnik

Не пропустіть