Дружина Дмитра Комарова розповіла, як правильно доглядати за собою

Через стрімке поширення коронавірусу по планеті в багатьох країнах введено режим карантину, в тому числі і в Україні.

Втім, знаменитості знаходять вихід із ситуації і продовжують залишатися на зв’язку з шанувальниками, ділячись в мережі списками улюблених серіалів або ж цікавих справ. Дружина Дмитра Комарова, модель і телеведуча Олександра Кучеренко в свою чергу опублікувала топ улюблених книг.

У новій публікації красуня відреагувала на скарги багатьох дівчат про те, що перестали працювати салони краси та перукарні.

Олександра зазначила, що для неї це зовсім не стало проблемою, так як у неї все натуральне і вона відмінно вміє доглядати за собою в домашніх умовах.

«Як багато в інтернеті з’явилося жартів і мемів про закриття салонів краси. У стилі: «скоро на вулицях ми побачимо видовище страшніше вірусу» або «ось вона яка – твоя натуральність» … Ну, насправді жарти про вірус я не визнаю. Але треба зазначити – для багатьох дівчат це справді реальна трагедія! Що ж робити з покритим гелем нігтями, зрощеними бровами, віями, що відклеюються, і відрослим корінням волосся? Не кажучи вже про звичні макіяж, укладку і масаж. А відповідь проста: дівчата, а давайте самі доглядати за собою і наводити красу в домашніх умовах))? Такі несподівані обставини показують, що це не проблема, а ще – наскільки важливий щоденний індивідуальний підхід. І догляд за собою. Завжди. Часто в поспіху і справах ми забуваємо подбати про себе, сподіваючись, що один короткостроковий візит в салон все виправить.

«Особисто мене закриття салонів краси не торкнеться – я за натуральність у всьому: природний колір волосся, своя форма брів, довжина нігтів, вії мої. Наприклад, французький бренд, обличчям якого я стала в Україні, розробив метод “savonnage”, який допомагає не забувати наносити на обличчя зволожуючу / живильну / відновлюючу маску. Вона активно діє 5-7 хвилин. Рівно стільки ж ми зазвичай витрачаємо на традиційну ранкову гігієну. Просто кладеш баночку з маскою біля зубної щітки – і забути про неї вже неможливо. Чому б не нанести маску, поки чистиш зуби, а змити її під час того, як приймаєш душ? Це дуже легко і швидко) А головне – результативно, якщо є регулярність! Тоді не доведеться вносити пункт «догляд за обличчям» до свого списку “must do” на карантині », – запропонувала Кучеренко.

Джерело newformat

Не пропустіть