Донька Ольги Сумської засвітила глибоке декольте

Старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна схвилювала передплатників новим знімком. Актриса засвітила пікантне декольте.

У мікроблозі Антоніни Паперної з’явився новий пост. Старша донька Ольги Сумської опублікувала фото, на якому зображена в білій сорочці в смужку. Тоня не стала застібати всі гудзики, тому фото вийшло дуже спокусливим. Образ актриси доповнив яскравий макіяж з акцентом на очі. Своє волосся Тоня залишила розпущеним і трохи завила його в легенькі локони. Знімок зроблений на зйомках нового проекту за участю зірки, але якого, вона не уточнила.

«Антигерой я», – підписала фото Паперна.

Відзначимо, що за спиною у актриси щось світиться блакитним світлом, що нагадує меч воїнів-джедаїв.

Фото поки не зібрало багато лайків і коментарів. Однак хтось із передплатників звернув увагу на виразні очі Антоніни. Точно мова йде про очі? А серед лайків можна знайти і лайк від молодшої сестри акторки Анни Борисюк.

Нагадаємо, вже довгий час Антоніна живе далеко від батька, мами і сестри. Дівчина навчалася в театральному ВНЗ в Москві і залишилася там жити. Уже кілька років Тоня зустрічається з російським актором Володимиром Ягличем, якому подарувала доньку. Однак свої відносини пара поки не узаконила.

Переглянути цей допис в Instagram

Антигерой я 😼

Допис, поширений Тоня Паперная (@tonya_papernaya)

 

Джерело Hyser

Не пропустіть