Дмитро Комаров розповів, який сюрприз зробив дружині на День закоханих

Телеведучий Дмитро Комаров і його колега та володарка титулу “Міс Україна” Олександра Кучеренко стали чи не найяскравішою парою українського шоу-бізнесу. Під час спільних виходів вони зачаровують прихильників, а в День Валентина поділились знімком зі Стамбула.

На офіційній інстаграм-сторінці Дмитро Комаров вирішив привітати всіх своїх прихильників з Днем закоханих. Телеведучий зізнався, що вірить у долю, адже серія подій привела його до зустрічі з Олександрою Кучеренко. Тому він переконаний: у кожної людини є друга половинка, яку варто шукати.

“З днем кохання! Бережіть її, тримайте міцно і цінуйте. А якщо ще не зустріли – навіть не сумнівайтеся, що ваша любов вас вже чекає, і в потрібний час, в потрібному місці, незалежно від вашого бажання, прагнення і настрою, ви обов’язково зустрінетеся. Я вірю, що знайти супутника життя – це доля. І вона так круто все заплітає, що вже зустрівши любов і озираючись назад, розумієш, як доля потрудилася, направляючи тебе до цієї зустрічі, підлаштовуючи обставини”, – розповів Дмитро Комаров.

Як відомо, телеведучий зустрів Олександру Кучеренко на конкурсі краси “Міс Україна-2016”. Тоді Дмитро Комаров був одним із зіркових суддів, які віддали красуні найбільшу кількість балів. Після перемоги Олександри Кучеренко пара не спілкувалась, і тільки згодом відомий українець таки запросив дівчину на презентацію чергового сезону шоу “Світ навиворіт”. Саме тоді між ними зародилась симпатія. Вже на паркет “Танці з зірками” Дмитро та Олександри вийшли парою, однак ретельно приховували стосунки.

Прибрати всього лише одну дрібну деталь з низки подій, що передують знайомству – і воно могло б не відбутися, люди цілком могли б ніколи не зустрітися. Але любов – це магія. Ми не можемо на неї впливати. Ми не в силах нею керувати. Вона просто приходить, коли настає час, і нас з вами не питає,
– зазначив Дмитро Комаров.

У День закоханих телеведучий зробив особливий сюрприз коханій дружині. Дмитро Комаров організував для Олександри Кучеренко відпочинок у Стамбулі та повідомив про мандрівку тільки в день виїзду. Закохані проведуть в Туреччині вікенд, після чого повернуться до буденного життя у столиці. Наразі у мережі з’явилось романтичне фото Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко, яке замилувало прихильників.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

С днём любви, друзья!❤ Берегите её, держите крепко и дорожите. А если ещё не встретили – даже не сомневайтесь, что ваша любовь вас уже ждёт, и в нужное время, в нужном месте, вне зависимости от вашего желания, стремления и настроя – вы обязательно встретитесь. Я верю, что найти спутника жизни – это судьба. И она так круто всё заплетает, что уже встретив любовь и оглядываясь назад, понимаешь, как судьба потрудилась, направляя тебя к этой встрече, подстраивая обстоятельства. Убрать всего лишь одну мелкую деталь из череды событий, предшествующих знакомству – и оно могло бы не состояться, люди вполне могли бы никогда не встретиться. Но любовь – это магия. Мы не можем на неё влиять. Мы не в силах ею управлять. Она просто приходит, когда настаёт время, и нас с вами не спрашивает🙂 Желаю любви. Каждому из вас. В самом широком понимании. Пусть любовь присутствует во всем, что происходит в вашей жизни. И все будет хорошо. Мы с @aakucherenko в Стамбуле, прилетели на выходные (мой подарок жене, Саша только в аэропорту узнала, куда мы летим). И отсюда шлем вам лучики любви и добра🙏❤

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

Джерело 24tv

Не пропустіть