Дитячі новорічні костюми
Дитячі новорічні костюми

Новий Рік – один із самих чарівних свят. А який же Новий рік без дитячих новорічних костюмів?

Зрозуміло, що всі батьки будуть намагатися зробити все, щоб дитина була абсолютно щасливий в ці дні, які збігаються і з канікулами в школах.

Подарунки на Новий рік – готуються заздалегідь і чекають дітей під ялинкою, або в мішках Дідів Морозов. Але потрібно відповідати головного свята року своїм вбранням!

Свята відбуватимуться і в школах, в садочках, палацах культури, на підприємствах. Неможливо придбати стільки різних костюмів. Дизайнери подбали про різноманітність варіантів. Найменші можуть бути одягнені в чудові сукні та костюмчики, які в подальшому стануть у нагоді на ранках. Психологічно діти ясельного віку погано готові до зустрічі з галасливим натовпом і тому не варто купувати якийсь спеціальний костюм, відповідний саме Нового Року.

Дитячі костюми на Новий рік

Старші діти неодмінно побажають бути зайчиками, лісонька, феями та клоунами. Вони вже розуміють, що свято для них організують дорослі. Потрібно включити дітей в процес і вибору персонажа і в процес придбання костюма. Можна купити вбрання від виробника повністю готовий до виходу на подання, а можна купити костюм, який складається з окремих деталей та інструкції по збірці. Справа не тільки в тому, що вийде трохи дешевше. Дитина, яка буде бачити, як мама чи бабуся шиють йому костюм, буде розуміти, що придумати і виготовити наряд – складна робота багатьох людей.

Можна взагалі обмежитися маскою, а іншу частину костюма пошити з залишків матерії, що залишилася від зшитих будинку нарядів. Фантазія під Новий Рік не повинна бути обмежена жодними рамками. Наприклад, можна виготовити костюм сніговика дуже простим способом. Взяти стару простирадло, або дві, дуже сильно накрахмалить. Широкі смужки зшити по краю і зібрати на гумку. Звичайне пластикове відро на голові, ніс – «морквина», щоки нафарбувати помадою, а мітлу дитина спробує зробити сам.

Костюм Сніжинки теж не складний за виконанням. Викрійка з будь-якого старого журналу для спідниці «полусолнце». Врахувати, що все це – майбутній сарафан, який починається під пахвами і кріпиться або на бретелях, або на гумці. За такою ж схемою викроїти комір і рукави – манжети. Краї коміра і манжет в самому довільному порядку зробити візерунчастими, вирізавши багато фігурок неправильної форми. Сильно накрахмалить заготовки, відпрасувати і зшити по краю, додавши гумку під горлечко і на верхню частину рукава. Діадема може бути будь-хто.

Костюм Буратіно виконується практично без зайвих грошових вкладень. Старий світлий парик приводиться в порядок і завивається на великі бігуді з солодкою водою, щоб був ефект «стружки». Ніс на гумці, або магазинний. Акторський грим не потрібен, можна обійтися рум’янами і олівцем з косметичного набору. Підійдуть шорти, смугасті гольфи, яскрава футболка і жилетка від шкільного костюма. На ноги можна взути літні шкіряні сандалі.

Зовсім маленьким діткам в ясла костюмчики Зайчиків робити просто. До звичайної в’язаною білої трикотажної шапочці пришити вушка з білої тканини, зшиті на машинці. Можна в прошарок покласти більш тверду тканину.

Найголовніше в підготовці костюма – не витрачати зайвих коштів і постаратися залучити дитину в помічники. Новий Рік наступає через кожні 12 місяців, але діти виростають зі своїх костюмчиків. Свято неодмінно залишиться в серці дитини, якщо він брав активну участь в розробці і виготовленні костюма.

4133

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00124 sec