Дезоксихолієва кислота розчиняє надовго жирові клітини

Унікальний компонент – дезоксихолієва кислота – дійсно призводить до руйнування мембрани жирової клітини, що дозволяє використовувати її для зменшення обсягу жирових відкладень.

Дезоксихолієва кислота входить до складу деяких препаратів, призначених для зменшення обсягів підшкірного жиру, зокрема, в ділянках підборіддя. Введення таких препаратів під шкіру, викликає руйнування жирових клітин і виведення продуктів розпаду природним чином.

Цей метод має незаперечні переваги – він малоінвазивний і дозволяє швидко позбутися, зокрема, від другого підборіддя. При цьому ефективність проведеної процедури зберігається до року. Це довели новітні дослідження американських лікарів-дерматологів, які провели спостереження за пацієнтами після ін’єкцій препаратів з дезоксихолієвою кислотою в область підборіддя.

Через три місяці у багатьох спостережуваних пацієнтів поліпшення збереглися. Це відзначили більш ніж 86% лікарів і понад 83% пацієнтів.

Через рік підтвердили хороший результат більш як 90% лікарів і понад 80% пацієнтів.

В цілому понад 84% пацієнтів залишилися задоволені своїм зовнішнім виглядом, після процедури зменшення жирових відкладень на підборідді, і через рік у більш ніж 82% пацієнтів оцінка не змінилася.

При цьому така процедура корекції другого підборіддя не викликає серйозних побічних ефектів. Лише деякі з пацієнтів відзначили наявність короткочасних легких і середньо виражених побічних ефектів, які локалізуються тільки в зоні впливу.

Джерело kiz

Не пропустіть