Чому варто вживати пробіотики: 3 причини

Пробіотики – це живі бактерії, які ви насправді вже давно приймаєте, навіть якщо чуєте зараз про них в перший раз: вони містяться в йогуртах, м’ясі, деяких видах сиру і в таких ферментованих продуктах, як кефір і кімчі.

Правда, в останні роки про їжу як про джерело пробіотиків рідко хто згадує: їй на зміну прийшли аналоги у вигляді харчових і біодобавок. Так, за словами фітнес-гуру, аптечна версія нібито працює ефективніше і швидше. Як би там не було, нам стало цікаво, чим обумовлена така популярність диво-добавки і яку ж користь вона приносить організму.

Виявилося, що, по-перше, ці мікроорганізми покращують травлення і роботу кишечника: допомагають боротися із закрепами, вагою та іншими недугами. По-друге, численні дослідження довели, що їх вживання значно знижує відчуття тривоги і навіть здатне запобігти депресії. Ну а третій пункт сподобається всім тим, хто намагається боротися із зайвою вагою: пробіотики прискорюють дуже багато процесів в організмі, тим самим допомагаючи швидше схуднути.


Не пропустіть