Чи можна вдома тримати монстеру

Питання: Монстера – прекрасне кімнатна рослина, яка невибагливо і при гарному догляді може прикрасити будь-який інтер’єр. Будинки найчастіше вирощують монстеру делікатесну. Це велика ліана, яка швидко зростає, блискучі зелене листя її можуть досягати до одного метра. А чи можна вдома тримати монстеру?

шкідливо тримати монстеру будинку

Відповідь: Багато хто вважає, що в будинку, де панує гармонійна і здорова атмосфера, у жодному разі не можна тримати монстеру, так як вона забирає позитивну енергію і сили організму. Звідси і назва монстери, рослина-монстр.Кроме цього вважається, що від неї можливі головні болі і відчуття втоми. Але в будинку з негативною енергією монстера навпаки принесе користь, очищаючи приміщення від шкідливої ​​енергетики, тим самим оздоровив і захистивши мешканців такого будинку.

Але все це не повинно вас хвилювати, якщо ви не вірите у всякі прикмети і забобони. Якщо вам подобається ця квітка, якщо ви не відчуваєте дискомфорту, перебуваючи поруч з ним, то сміливо купуйте це прекрасне кімнатна рослина і доглядайте за прекрасною монстерою, яка дуже красива і відмінно підійде для будь-якого приміщення.

Єдиною причиною, по якій не кожен зможе тримати у себе вдома монстеру, є її великі розміри. Не в кожній квартирі знайдеться місце для такого прекрасного квітки.

8509

MAXCACHE: 0.47MB/0.00131 sec