Чи можна перервати вагітність таблетками
Чи можна перервати вагітність таблетками

Питання: Коли жінка хоче перервати вагітність, вона найчастіше йде до лікаря, де їй роблять аборт. А чи можна перервати вагітність таблетками?

Найбезпечніший метод переривання вагітності

Відповідь: Так, дійсно існує таблетка "від вагітності". Це блокатор гормону вагітності – прогестерону. Такий вид аборту є самим безпечним і ефективний при терміні до 49 днів, якщо рахувати з першого дня останніх місячних.

Такий спосіб дуже популярний і ефективний. Він зменшує ймовірність ризику, пов’язаного з анестезією і хірургічним втручанням при звичайному аборті. Тут дуже важливо те, що за допомогою такого способу здійснюється добровільне переривання вагітності на ранній стадії, причому зберігається порожнину матки.

У будь-якому випадку, для того, щоб використовувати такий метод, необхідно проконсультуватися у лікаря. Тільки під його наглядом ви зможете позбавитися від вагітності без ускладнень і різних непередбачених ситуацій.

Препарат Міфепрістон здатний зупинити розвиток вагітності на ранніх термінах. Але тут потрібно знати, що не всім можна використовувати цей препарат. Якщо вагітність не підтверджена, то такий препарат використовувати не можна. Якщо є підозра на позаматкову вагітність, то в цьому випадку також не можна використовувати цю таблетку. Крім цього Міфегін протипоказаний при астмі у важкій формі, при алергії до міфепристону, також при серцево-судинних захворюваннях.

Якщо ви в день викурюєте більше десяти сигарет і вам більше, ніж тридцять п’ять років, то в цьому випадку також не можна використовувати цю таблетку. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, зробіть УЗД, не робіть все самі. Адже можливий ризик ускладнень при самостійному переривання вагітності.

9077

MAXCACHE: 0.47MB/0.00044 sec