Чи можна годувати грудьми при застуді

Питання: Застуда або грудне вигодовування? Ця тема цікава багатьом мамам і іншим членам родини. Мама захворіла. Не просто мама, а мама – це вдвічі неприємно. Малюк хоче їсти, а решта йому не цікаво. Чи можна годувати грудьми при застуді?

Годування грудьми і мамина застуда

Відповідь: Годування груддю під час застуди можливо, але не завжди. Якщо у годувальниці невеликий нежить, кашель і вона не приймає лікарських препаратів, які можуть проникнути в материнське молоко, а потім потрапити до дитини, то надівши спеціальну марлеву пов’язку на обличчя, будь ласка, годуєте свого малюка.

Але, якщо вам призначено серйозне лікування, терміново шукайте заміну материнському молоку, але не забудьте проконсультуватися з лікарем – педіатром. Це питання дуже важливе. Зміна харчування дуже серйозна тема. Та й про свої груди забувати не можна. Молоко прибуває. Не забувайте його зціджувати.

Хоча це питання обговорюється постійно і скрізь, але не зайвим буде нагадати про нього ще раз. Груди – це не тільки краса, а й здоров’я. Милі матусі, якщо ви захворіли і сумніваєтеся, чи можна годувати грудьми при температурі, негайно викликайте лікаря. Доктор допоможе вам вирішити питання годування дитини під час застуди.

Не приймайте самостійних рішень. Думайте і про своє здоров’я теж. Якщо дитина на час відлучений від грудей, а вам призначено лікування – не впадайте у відчай. Якщо все робити правильно, то ваш малюк липне до грудей з новими силами.

8080

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.83MB/0.04296 sec