Чи можна годувати грудьми при місячних
Чи можна годувати грудьми при місячних

Питання: Коли на світ з’являється ваш малюк, ви забуваєте про все на світі, і всі ваші думки зосереджені на одній маленькій дитині – вашу дитину. Ви робите все для того, щоб він виріс здоровим і сильним. Але безліч питань постає на шляху. Один з них: чи можна годувати грудьми при місячних?

Щоб молоко не пропало

Відповідь: Коли у вас з’являються місячні, ви не повинні припиняти годування груддю. Просто в цей час молоко може мати дещо інший смак, ніж зазвичай. Іноді дітки таке молоко вживають в менших кількостях, або дитина може взагалі відмовитися від молока в цей час.

У тому випадку, якщо ваша дитина не хоче пити молоко під час ваших місячних, зціджувати молоко в період місячних, а дитини підгодовуйте в цей час молочною сумішшю. Або можна заздалегідь приготувати запас грудного молока на весь термін місячних. Годувати дитину потрібно з ложки, щоб він не відвик від материнських грудей.

Завжди повністю спорожняйте груди, інакше молоко може просто прірва. Коли мами годують малюків молоком під час місячних, у діток можливий рідкий стілець або прояв деякого занепокоєння. Але через це не варто переривати годування.

Все пройде, як тільки ваші місячні пройдуть. Годуйте дитину грудним молоком постійно, адже в такому молоці міститься все найнеобхідніше для вашого малюка.

8333

Tagged with:
 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00073 sec