Чи можливі стосунки на відстані, як зберегти любов на відстані

Любов на відстані не рідкісне явище в наш час і з приводу нього ходить безліч суперечок. Хто-вважає, що подібна любов не може привести ні до чого хорошого, а хтось свято вірить, що подібні відносини призведуть до довгоочікуваної весіллі. Так чи інакше, ця тема ще довгий час буде обговорюваної, а саме до тих пір поки подібні відносини будуть існувати.
Терпіння

Терпіння є головною вимогою відносин на відстані. Стосунки на відстані то й справа вимагають терпіння з боку партнерів, так як їх зустрічі будуть рідкісні і не тривалі, а час розлуки буде займати місяці. Часті зустрічі подібних пар неможливі за різних причин. Це можуть бути кілометри відстані і неможливість партнерів далеко їздити. Або надмірна зайнятість і кар'єрне зростання з-а якого просто неможливо вирватися з роботи. Часто зустрічається причина подібних відносин – це відстань і відсутність можливості часто їздити до коханої людини через роботи, навчання або через відсутність матеріальних засобів.

Довіряй і вір

Довіри у відносинах на відстані, деколи, дуже складно добитися. Особливо, якщо одна із сторін подібних відносин-ревнивий і чутлива людина. Постійні підозри і переживання то і справа будуть переслідувати вас, а очікування чергової зустрічі може перерости у щось просто нестерпне. Саме тому, довіра і віра у подальший розвиток відносин відіграють важливу роль.

Чи можливі стосунки на відстані?

На захист відносин на відстані

Всі безпосередньо залежить від людей, специфіки їх характеру і бажання бути поруч. Не дарма існує фраза: «Відстань, як вітер для вогню – слабкий згасне, а місцями ще сильніше розгориться!». І все відбувається саме так. Якщо пару пов'язує легке захопленість один одним, то розлука зруйнує подібні відносини, а от якщо це почуття, причому справжні і щирі, то відстань лише зміцнить їх, а зустрічі подарують незабутню насолоду. Не рідкісні випадки, коли пари успішно проходять через стосунки на відстані, після чого благополучно існують поруч і вже без перешкод, які довгий час не давали їм бути поруч. Як правило, такі відносини міцні, так як побудовані на довірі. Адже лише довіряючи один одному можливо перенести розлуку. Спілкування в відносинах на відстаней відбувається іншими способами, ніж зазвичай. Як правило, це 50% спілкування по інтернету, 50% спілкування при довгоочікуваної зустрічі «віч-на-віч». Саме тому довіра, а також інші способи дізнатися один одного як можна краще, нехай навіть це пізнання відбувається в рамках інтернету, має бути засноване на довірі. Так як один крок не в тому напрямку призведе до відсутності довіри і руйнування відносин.

У звинувачення відносин на відстані

Стосунки на відстані – Це постійна робота, яка вимагає великих зусиль. Якщо ви не хочете або не звикли бути далеко від коханої людини, то це не ті відносини, які вам потрібні. Особливо, якщо якась із сторін дійшла висновку, що не готова чекати. Не впадайте у відчай. Задумайтеся в першу чергу про те, що якщо ви не готові чекати і боротися зі збігом обставин, через які не виходить часто бачитися, то серйозні відносини з даними людиною вам просто не потрібні. Або потрібні не так сильно, як здавалося в момент знайомства.

Любіть один одного і довіряйте!

 

MAXCACHE: 0.83MB/0.00238 sec