Через що чоловіки часто ненавидять «колишніх»

Розлучення і роз’їзд з “колишніми” у наш час рідко проходить мирно. Найгірше, коли парі є що ділити, а саме: майно або дітей. Найчастіше чоловіки ненавидять своїх колишніх через одну з трьох причин.

Гроші

Якщо розлука була болючою, природне бажання чоловіка – забути про колишню. Але як тут забудеш, якщо вона вимагає і вимагає грошей? Шлюб давно закінчився, а аліменти виплачувати доводиться до повноліття дитини. Багато чоловіків підозрюють, що “колишня” витрачає частину аліментів на себе. Не може маленька дитина стільки їсти!

Діти

Як правило, діти залишаються з матір’ю, і чоловік змушений просити у “колишньої” дозволу, щоб побачитися з ними. У цей момент жінка часто ставить певні умови: не дозволю побачитися, доки не виплатиш борг по аліментах, або взагалі перешкоджає зустрічі з якихось своїх міркувань. Така поведінка чоловіків неймовірно дратує.

Новий чоловік

Ревнощі властиві обом статям, проте жінки в меншій мірі схильні розглядати своїх “колишніх” як втікаюче від них майно, яке не має права на нові сексуальні зв’язки. Часто достатньо однієї фотографії “колишньої” з новим партнером, побаченої в соцмережах, щоб ненависть спалахнула з новою силою. Діє і те, що новий чоловік – явна ознака того, що повернути “колишню” не вдасться. Нікому не подобається відчувати себе знехтуваним.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть