Чашка чаю перед сном може допомогти вам схуднути під час сну

Введіть слово “схуднути” в Google, і ви зустрінетесь із запаморочливим набором порад, що охоплюють тисячі сторінок.

Доброю новиною є те, що схуднути набагато простіше, ніж ви думали, – і зробити це можна уві сні.

Така можливість пов’язана зі зв’язком, який існує між зайвою вагою і рівнем стресу.

В періоди високого і тривалого стресу, наш організм починає зберігати та накопичувати жир, повідомляє The Mirror. Стрес суттєво впливає на наше здоров’я, наприклад, може сповільнити метаболізм.

Таким чином, якщо ви виявили, що у вас непропорційно більше жиру навколо талії, то одним із аспектів вирішення цієї проблеми є зниження рівня стресу.

Звичайно, це часто простіше сказати, ніж зробити.

Однак, якщо ви не можете добре виспатися вночі, спробуйте випити чашку чаю перед сном – це один із способів поліпшити якість вашого сну. В жодному разі не вживайте на ніч дієтичні чаї (уникайте їх, як чуми). Найкраще підійдуть деякі види трав’яного чаю, наприклад: ройбуш, м’ята перцева, пуер і ромашка.

Лоренс Фонтан, засновник Salus London, раніше сказав, що “кортизол є своєрідним гонгом, який свідчить про те, що час втрутитися в роботу гормонів.”

“По-перше, це буде заважати вашій щитовидній залозі – це означає, що буде дуже важко спалювати жир, коли ваш кортизол підвищений. Насправді, ви будете частіше спалювати м’язи”.

По-друге, “занадто багато кортизолу може також призвести до надмірної стимуляції мозку під час сну, що призводить до збільшення греліну – гормону голоду, що зробить неможливим здійснювати контроль над апетитом і триматися подалі від простих цукрів, та продуктів з високим вмістом жиру. “


Не пропустіть