Броссаж – новий спосіб омолодження

Броссаж або брашинг – це апаратна глибока чистка обличчя. Процедура виконується обертовими насадками. Вони підбираються за типом шкіри. Наприклад, для чутливої шкіри косметолог підбере найм’якшу щіточку.

Навіщо потрібен броссаж?

Головне призначення процедури – чистка шкіри і масаж обличчя. Але крім цього, вона очищає пори і видаляє чорні цятки, позбавляє від пігментних плям і навіть ластовиння, покращує кровообіг і колір обличчя. Броссаж активізує обмін речовин: відбувається регенерація клітин шкіри, зменшуються пори і зникають дрібні зморшки.

Як проходить процедура?

Спочатку косметолог розм’якшує вашу шкіру за допомогою маски або теплого вологого компресу. Ви полежите так 10 хвилин, і пори розкриються. Потім на шкіру наносять гель. Круговими рухами обробляється все обличчя, крім області навколо очей. В кінці обличчя протирають тоніком для звуження пор або зволожуючим кремом. Займає процедура від 7 до 20 хвилин.

Кому не підходить?

Броссаж не роблять на запаленій шкірі. Не рекомендується він хворим екземою та при куперозі. Не можна робити вагітним і жінкам з сильним птозом. Косметологи не радять броссаж більше 2 разів на місяць людям з нормальною і сухою шкірою.

Чи можна робити броссаж удома?

Броссаж – одна з найпростіших процедур для обличчя, яку можна робити вдома. Зараз є багато спеціальних щіточок для очищення шкіри: від бюджетних до професійних. Броссаж не небезпечний і не травматичний, але краще проконсультуватися з косметологом і разом вибрати насадку за типом шкіри. За відгуками, результат з’явиться вже відразу і протримається декілька тижнів.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть