Батько Ембер Херд погрожував вбити Джонні Деппа

Судячи з нового повідомлення ЗМІ, розлучення пари відбудеться ще не скоро, пише Вона.

Про погрози розповів Девід Кіллакі, власник компанії, яка обслуговувала машини зірок. Девід повідомив, що після розставання Херд поводилася агресивно, а її батько навіть погрожував Деппу. Показання Кіллакі, на прохання адвокатів актора, докладуть до справи.

Девід згадав свою останню зустріч з Херд, під час якої він хотів отримати оплату за надані послуги. Актриса сказала, що всі рахунки повинен закрити її колишній чоловік. Кіллакі каже, що дівчина постійно ображала його. Однак потім до справи приєднався батько акторки, який став погрожувати вже не тільки бізнесмену, а й Деппу.

«Містер Херд звинувачував Джонні в тому, що він зруйнував кар’єру його дочки і що він повинен поплатитися за це:” Я з Техасу, а мужики з Техасу завжди носять при собі кольт, і Джонні зустрінеться з ним в кінці кінців”», – розповів Кілліан.

Однак розглянуть нові свідчення ще не скоро, судовий розгляд у справі про наклеп, в якому Депп звинуватив свою колишню дружину, відкладено на шість місяців. Отже, колишнє подружжя зустрінеться у суді тільки в серпні наступного року, проте і цей термін може змінитися.

Джерело instyle

Не пропустіть